رویداد بزرگ فیناپ با محوریت مسائل پرداخت‌یارها برگزار می‌شود

رسانه کلیک - رویداد بزرگِ فیناپ پنجشنبه ۳۰ خرداد در سالن آمفی‌تئاتر پژوهشکده انرژی دانشگاه شریف با محوریت چالش‌های پرداخت‌یارها برگزار خواهد شد.

رویداد بزرگ فیناپ با محوریت مسائل پرداخت‌یارها برگزار می‌شود

فیناپ که طی دو سال گذشته ۷ رویدادِ آموزشی-تعاملی و ۲ دورهمی برگزار کرده است، در سال ۹۸ با هدف ارائۀ محتوای مفید و اثربخش ۴ رویداد فصلی بزرگ با بخش‌های جدید و برای طیف وسیعی از مخاطبان برگزار خواهد کرد.

یک کارگاهِ آموزشی با معرفی LendTech و فرصت‌ها و چالش‌های آن در ایران، توسط امیر حق‌رنجبر، مدیرعامل ایران‌رنتر بخش اول رویداد بزرگ فیناپ خواهد بود. در ادامه راویانِ فیناپ تجربه‌های خود را برای مخاطبان روایت خواهند کرد، راویان رویدادِ خرداد صادق فرامرزی، بنیان‌گذار PainTech و صابر خسروی، مشاور نوآوری خواهند بود.

پنل گفتگوی فیناپ با حضور مهدی طوبایی، معاون نظارت و توسعه شرکت شاپرک، مهدی عبادی، دبیر انجمن فین‌تک ایران و علیرضا هوشمند، هم‌بنیان‌گذار رویداد فیناپ، روند و چالش‌های پرداخت‌یارها را مطرح خواهد کرد. این موضوع با همین مهمانان اسفند ۹۶ و بعد از انتشار چارچوب پرداخت‌یاری در رویداد فیناپ به گفتگو گذاشته شده بود.

فیناپ پلاس، بخش جدید رویداد فیناپ است که در آن شاهد گفتگوی متفاوت یک مجری و یک مهمان فیناپ خواهیم بود. روز ۳۰ خرداد جواد جاویدنیا، سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور و امیر مستکین، دبیر ارشد دیجیاتو روی دو صندلی فیناپ پلاس خواهند نشست.

شبکه‌سازی با حضور یک کارشناس اجتماع‌سازی، نظرسنجی جمع کل، نمایشگاه عکس فیناپ و یک مسابقه از دیگر بخش‌های رویداد فیناپ در ۳۰ خرداد خواهد بود.

رویداد بزرگ فیناپ پنجشنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۵ تا ۲۰ در سالن آمفی‌تئاتر پژوهشکده انرژی دانشگاه شریف به نشانی تهران، طرشت، ابتدای بلوار شهید تیموری، پژوهشکده انرژی دانشگاه شریف برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به نشانی https://evand.com/events/finup98 مراجعه کنند.

آخرین اخبار، اطلاعات و تصاویر رویدادهای فیناپ در وب‌سایت رویداد فیناپ به نشانی http://finupevent.ir و شبکه‌های اجتماعی آن با آی‌دی finupevent دردسترس قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر