بازی های رایگان ماه ژوئن ایکس باکس لایو گلد مشخص شدند

رسانه کلیک - شرکت مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی های رایگان ماه ژوئن 2019 ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت.

بازی های رایگان ماه ژوئن ایکس باکس لایو گلد مشخص شدند

با آغاز ماه ژوئن، ردموندی ها به رسم همیشه لیست بازی های رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد را منتشر کردند که مشابه ماه های پیشین، در مجموع شاهد عرضه چهار عنوان ویدیویی رایگان روی کنسول های ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 هستیم. بر این اساس، کاربران کنسول نسل هشتم ایکس باکس وان در ماه جاری می توانند دو بازی EA Sports NHL 19 و Rivals of Aether را به طور رایگان دریافت کنند. هر دو اثر با بازخوردهای مثبت منتقدان و بازیکنان روبه‌رو شده اند و قطعا شما را برای مدتی به خود سرگرم خواهند کرد.

برخلاف بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس، مایکروسافت همچنان به پشتیبانی از نسل قبلی کنسول خود ادامه می دهد و در ماه ژوئن دو عنوان Portal: Still Alive و Earth Defense Force 2017 را برای دارندگان کنسول ایکس باکس 360 در نظر گرفته است. البته، فراموش نکنید که به لطف قابلیت محبوب «پشتیبانی از نسل قبل»، هر دو عنوان ویدیویی کنسول ایکس‌ باکس 360 به صورت رایگان روی ایکس‌ باکس وان نیز قابل اجراست. شایان ذکر است؛ ارزش بازی های رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد برابر با 105 دلار اعلام شده و عناوین مذکور در تاریخ های متفاوتی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

فرصت دریافت رایگان بازی The Golf Club 2019 هنوز به پایان نرسیده و کاربران این سرویس تا 25 خرداد (15 ژوئن) می توانند این اثر را به حساب کاربری خود اضافه کنند.

در ادامه می‌ توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه ژوئن 2019 ایکس باکس لایو گلد و همچنین زمان عرضه آن ها را مشاهده کنید.

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس وان

  • EA Sports NHL 19

تاریخ شمسی: 11 خرداد الی 9 تیر

تاریخ میلادی: 1 ژوئن تا 30 ژوئن

  • Rivals of Aether

تاریخ شمسی: 26 خرداد الی 24 تیر

تاریخ میلادی: 16 ژوئن الی 15 جولای

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس 360

  • Portal: Still Alive

تاریخ شمسی: 11 خرداد الی 25 خرداد

تاریخ میلادی: 1 ژوئن تا 15 ژوئن

  • Earth Defense Force 2017

تاریخ شمسی: 26 خرداد الی 9 تیر

تاریخ میلادی: 16 ژوئن تا 30 ژوئن

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه ژوئن 2019 ایکس باکس لایو گلد در تاریخ های ذکر شده به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو مراجعه کنید.

ارسال نظر