بازی های رایگان ماه ژوئن پلی استیشن پلاس مشخص شدند

رسانه کلیک – ساعاتی پیش شرکت سونی فهرست اسامی بازی های رایگان ماه ژوئن 2019 پلی استیشن پلاس را با کاربران خود به اشتراک گذاشت.

بازی های رایگان ماه ژوئن پلی استیشن پلاس مشخص شدند

در آستانه پایان ماه مه، شرکت سونی بنا به رسم همیشگی خود لیست اسامی بازی های رایگان ماه بعدی سرویس پلی استیشن پلاس را برای مشترکین و کاربران خود منتشر کرد. بر این اساس، گل سرسبد بازی های رایگان این ماه سونی، Borderlands: The Handsome Collection است که کاربران کنسول های پلی استیشن 4 می توانند از تجربه رایگان بازی در ماه آتی لذت ببرند. این عنوان شامل دو اثر Borderlands 2 و Borderlands: The Pre-Sequel است که شما را برای ساعت های طولانی در سیاره‌ پاندورا و کره‌ ماه به خود سرگرم می کند.

علاوه بر این، دومین بازی رایگان ماه ژوئن سرویس پلی‌ استیشن پلاس، Sonic Mania نام دارد. «سونیک مانیا» یک اثر ماجراجویی و سکوبازی است که در واقع نسخه بازسازی شده عنوان قدیمی Sonic the Hedgehog به شمار می رود و توسط شرکت سگا، جلوه جدیدتری به خود گرفته است.

فرصت دریافت بازی های رایگان ماه مه سرویس پلی استیشن پلاس طی چند روز آینده به پایان می رسد، از این رو چنانچه تا به امروز موفق به دریافت بازی‌ های این ماه نشده‌ اید، دو عنوان Overcooked و What Remains of Edith Finch برای کنسول پلی‌ استیشن 4 را به حساب کاربری خود اضافه کنید.

در ادامه می‌ توانید فهرست کامل اسامی بازی های رایگان ماه ژوئن 2019 پلی استیشن پلاس را مشاهده کنید. هر دو عنوان ویدیویی زیر از چهاردهم خرداد (4 ژوئن) تا یازدهم تیر (2 جولای) به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول پلی‌ استیشن 4 و مشترکین سرویس پلی استیشن پلاس قرار می‌ گیرد.

بازی‌ های رایگان کنسول پلی‌ استیشن 4

  • Borderlands: The Handsome Collection
  • Sonic Mania

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه ژوئن 2019 پلی استیشن پلاس در تاریخ یاد شده به فروشگاه رسمی پلی‌ استیشن استور مراجعه کنید.

عناوین ویدیویی مذکور صرفا برای کاربران سرویس پلی استیشن پلاس در نظر گرفته شده و در صورتی که جزو کاربران عادی شبکه PSN به شمار می روید، قادر به تجربه رایگان آن ها نخواهید بود.

ارسال نظر