تاریخ عرضه بازی The Last of Us Part II این هفته مشخص می‌شود!

رسانه کلیک - بر اساس گزارش اخیر یک خرده فروش اسپانیایی به نام Gamereactor، ظاهرا شرکت سونی تاریخ عرضه بازی The Last of Us Part II را همین هفته اعلام می کند.

تاریخ عرضه بازی The Last of Us Part II این هفته مشخص می‌شود!

با تمام جرات می توان گفت که مجموعه The Last of Us جزو بهترین و محبوب ترین آثار انحصاری کنسول های پلی استیشن به شمار می رود. فرانچایزی که نسخه اول آن به خاطر روایت داستان بی نظیر و شخصیت پردازی قابل تحسین، همه بازیکنان را شیفته خود کرد و نام خود را در میان برترین آثار صنعت بازی های ویدیویی به ثبت رساند. در پی این موفقیت، استودیوی ناتی داگ، خالق این مجموعه، ساخت دنباله سری آخرین ما را در پیش گرفت و نسخه دوم این فرانچایز تحت عنوان The Last of Us Part II برای اولین بار در جریان رویداد PXS 2016 معرفی شد.

با این حال، شرکت سرگرمی های تعاملی سونی تا به امروز به انتشار چند ویدیو کوتاه از بازی «آخرین ما: قسمت دو» اکتفا کرده و اطلاعات زیادی از گیم پلی و داستان بازی در اختیار هواداران قرار نداده است. چه بسا که هنوز زمان انتشار دقیق و حتی تقریبی این عنوان همچنان برای عاشقان این مجموعه مبهم بوده و استودیوی ناتی داگ در سکوت خبری به توسعه این عنوان مشغول است.

تاکنون حدس و گمانه زنی های متعددی در خصوص زمان عرضه بازی The Last of Us Part II در سراسر فضای مجازی به چشم خورده که در جدیدترین این گزارش ها، چندی پیش یک خرده فروش اسپانیایی به نام Gamereactor با اشاره به انتشار یک تریلر جدید از این عنوان، ادعا کرد که سرانجام تاریخ انتشار رسمی بازی در طول هفته جاری مشخص خواهد شد.

جالب اینجاست که کمی بعد از انتشار خبر فوق، دیگر خرده فروش اسپانیایی به نام Legion de Jugadores نیز از تعیین زمان عرضه بازی The Last of Us Part II در طول همین هفته خبر داد. هر دو فروشگاه مدعی هستند که این اطلاعات را از منابع نزدیک به سونی دریافت کرده اند. سونی و استودیوی ناتی داگ هنوز واکنشی نسبت به این گزارش نشان نداده اند.

با وجود اینکه سونی برای اولین بار در طول تاریخ قصد حضور در مراسم سالانه E3 2019 را ندارد، اما ممکن است این شرکت ژاپنی با انتشار چند تریلر جدید از بازی های انحصاری مورد انتظار خود نظیر The Last of Us Part II و Death Stranding، به دنبال جلب توجه بازیکنان و رضایت کاربران خود است.

ارسال نظر