نسخه نینتندو سوییچ بازی The Witcher 3 ماه سپتامبر منتشر می‌ شود

رسانه کلیک - به نظر می رسد شرکت «سی دی پروجکت رد» نسخه نینتندو سوییچ بازی The Witcher 3 را در ماه سپتامبر سال جاری منتشر می کند.

نسخه نینتندو سوییچ بازی The Witcher 3 ماه سپتامبر منتشر می‌ شود

بازی The Witcher 3 را می توان یکی از جاه طلبانه ترین و بهترین آثار نقش آفرینی نسل هشتم دانست که با وجود گذشت بیش از چهار سال از عرضه آن، هنوز هم بازیکنان زیادی را به خود سرگرم می کند و همواره به عنوان موفق ترین دستاورد و اثر استودیوی لهستانی «سی دی پروجکت رد» یاد می شود.

این استودیو در حالی که نزدیک به شش سال روی پروژه جدید خود به نام Cyberpunk 2077 فعالیت می کند، اما شواهد امر گویای این موضوع است که عنوان پرافتخار ویچر 3 هنوز در ذهن سازندگان به فراموشی سپرده نشده و این عنوان در نهایت روی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. به بیان دقیق تر، چندی پیش یکی از کاربران وب‌سایت ResetEra با انتشار تصویری از چند خرده فروش ژاپنی، ادعا کرد که نسخه نینتندو سوییچ بازی The Witcher 3 در ماه سپتامبر سال جاری میلادی از راه خواهد رسید.

به گفته این فرد، سی دی پروجکت رد به دنبال عرضه نسخه معمولی بازی ویچر 3 روی این کنسول هیبریدی نیست، بلکه قصد دارد نسخه ویژه سال یا همان Game of the Year این عنوان را در اختیار دارندگان نینتندو سوییچ قرار دهد. فراموش نکنید این اولین باری نیست که خبر عرضه نسخه نینتندو سوییچ بازی The Witcher 3 توسط خرده فروشان فاش می شود.

سال گذشته یک خرده فروش مشهور فرانسوی به نام WTT رسما نسخه نینتندو سوییچ بازی را در فروشگاه خود لیست کرد و در ادامه، گمانه زنی های متعددی در این خصوص از سوی منابع غیر رسمی به گوش رسید.

با این حال، عرضه بازی ویچر 3 روی کنسول نینتندو سوییچ بنا به دلایل مختلفی کمی غیرمنطقی به نظر می رسد، چرا که قطعا محدودیت های سخت افزاری سوییچ توان نمایش جهان عظیم و پرجزئیات این عنوان را ندارد و از طرفی، سازندگان هم اکنون تمام تمرکز خود را روی توسعه بازی سایبرپانک 2077 قرار داده اند. ذکر این نکته مهم است که استودیوی سی دی پروجکت رد هنوز واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده است.

شایان ذکر است؛ بازی بی نظیر The Witcher 3: Wild Hunt هم اکنون روی کنسول‌ های نسل هشتم ایکس‌ باکس وان و پلی‌ استیشن 4 و همچنین رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز در دسترس قرار دارد.

ارسال نظر