نسخه موبایل بازی League of Legends از راه می‌رسد

رسانه کلیک - به نظر می رسد شرکت «تنسنت» و استودیوی «ریوت گیمز» با همکاری یکدیگر روی ساخت نسخه موبایل بازی League of Legends فعالیت می کنند.

نسخه موبایل بازی League of Legends از راه می‌رسد

پس از ظهور تلفن های هوشمند، بسیاری از بازی سازان مشهور دنیا دست به ساخت عناوین ویدیویی مختلف برای این پلتفرم زدند و سپس با استقبال عالی کاربران از سیستم پرداخت درون برنامه ای، درآمد حاصل از بازی های موبایل به طرز عجیبی افزایش یافت. همین موضوع سبب شد تا در حال حاضر بازی های نامداری همچون Call of Duty روی این پلتفرم عرضه شوند و دیگر توسعه دهندگان از جمله شرکت اپیک گیمز و بلوهول نیز آثار خود یعنی فورتنایت و پابجی را در اختیار دارندگان موبایل ها قرار دادند.

بر این اساس، چندان دور از انتظار نیست یکی از محبوب ترین بازی های انحصاری رایانه شخصی به نام League of Legends که روزانه بازیکنان بی شماری را به خود سرگرم می کند، در نهایت روی پلتفرم موبایل و دو سیستم عامل iOS و اندروید منتشر شود. در همین راستا، چندی پیش وب‌سایت Reuters ادعا کرد که استودیوی ریوت گیمز با همکاری شرکت تنسنت در حال توسعه نسخه موبایل بازی League of Legends است و این عنوان در نهایت روی گوشی های اندروید و iOS منتشر خواهد شد.

جالب اینجاست که به گفته Reuters، استودیوی ریوت گیمز در ابتدا پیشنهاد ساخت نسخه موبایل بازی League of Legends را رد کرده بود؛ با این حال شرکت تنست که سابقه درخشانی در ساخت بازی های موبایل دارد، در آخر موفق به جلب رضایت ریوت گیمز شده و در حال حاضر نزدیک به یک سال از آغاز روند ساخت و توسعه این عنوان ویدیویی می گذرد. در صورتی که نسخه موبایل بازی LoL عرضه شود، می توان انتظار داشت که دیگر بازی های پی سی مشابه پابجی، Hearthstone و فورتنایت در آینده در دسترس کاربران دو سیستم عامل اندروید و iOS قرار گیرد.

گفتنی است؛ وب‌سایت Reuters هنوز به طور دقیق زمان عرضه نسخه موبایل بازی League of Legends را تعیین نکرده، اما شواهد امر گویای این موضوع است که فرآیند ساخت این عنوان تا پایان سال جاری به اتمام نمی رسد و بازی طی سال 2020 به دست علاقه مندان خواهد رسید. لازم به ذکر است؛ این گزارش هنوز تایید نشده است.

ارسال نظر