با پرفروش ترین بازی های ماه آوریل آشنا شوید!

رسانه کلیک - گروه تحقیقاتی NPD ساعاتی پیش فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های ماه آوریل 2019 در ایالات متحده آمریکا را منتشر کرد.

با پرفروش ترین بازی های ماه آوریل آشنا شوید!

موسسه آماری و تحلیلگر NPD که وظیفه بررسی و تنظیم گزارش فروش بازی‌ها، نرم افزارها، سخت افزارها و لوازم جانبی گیمینگ در ایالات متحده آمریکا را برعهده دارد، طبق روال همیشه اسامی پرفروش ترین بازی های ماه آوریل 2019 را به همراه پرفروش ترین آثار ویدیویی سال جاری با بازیکنان به اشتراک گذاشت.

بر اساس این گزارش، جدیدترین اثر ویدیویی شرکت برادران وارنر به نام Mortal Kombat 11 فروش خیره کننده ای را در آمریکا تجربه کرد و با قرارگیری در جایگاه نخست جدول، لقب پرفروش ترین اثر ماه آوریل را به خود اختصاص داد. گفتنی است؛ این بازی رکورد سریع ترین فروش در میان تمامی نسخه های مجموعه خود را جابه‌جا کرده و به لطف انتشار قوی، دومین بازی پرفروش سال 2019 نیز به شمار می رود. Days Gone به عنوان یکی دیگر از بازی های جدید این ماه، علی‌رغم صدرنشینی پی در پی در جدول پرفروش ترین بازی های هفتگی بریتانیا، این بار در رده دوم پرفروش ترین بازی های ماه آوریل به چشم می خورد.

به گفته شرکت آماری NPD، میزان درآمد کلی صنعت بازی‌ های ویدیویی که شامل فروش سخت افزارها، نرم افزارها و لوازم جانبی می‌شود، در ماه آوریل امسال به رقم 842 میلیون دلار رسیده که در مقایسه با بازه زمانی مشابه سال گذشته، نزدیک به یک درصد افزایش داشته است. این در حالی است که میزان فروش سخت افزار در حدود 30 درصد کاهش یافته و در عوض، میزان فروش بازی ها با افزایش 15 درصدی روبه‌رو شده است. در بخش سخت افزارها، نینتندو سوییچ بار دیگر از لحاظ فروش موفق به شکست ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 شده و در حال حاضر به عنوان پرفروش ترین کنسول ماه آوریل شناخته می شود.

پرفروش ترین بازی های ماه آوریل 2019

در ادامه می‌‌توانید فهرست اسامی پرفروش ترین بازی های ماه آوریل 2019 را مشاهده کنید. توجه داشته باشید فروش دیجیتالی عناوین ویدیویی «*» دار و فروش دیجیتالی نسخه رایانه شخصی عناوین ویدیویی «**» دار در نظر گرفته نشده است.

پرفروش ترین بازی های ماه آوریل 2019

این فهرست شامل بازی‌های تمامی پلتفرم‌ها می شود.
 1. Mortal Kombat 11
 2. Days Gone
 3. MLB 19: The Show
 4. Tom Clancy's The Division 2**
 5. Super Smash Bros. Ultimate*
 6. Grand Theft Auto V
 7. Sekiro: Shadows Die Twice**
 8. Call of Duty: Black Ops 4**
 9. NBA 2K19
 10. Yoshi's Crafted World*
 11. Red Dead Redemption II
 12. Mario Kart 8*
 13. Assassin's Creed: Odyssey
 14. Minecraft
 15. New Super Mario Bros. U Deluxe*
 16. Final Fantasy X2/X-2 HD Remaster
 17. The Legend of Zelda: Breath of the Wild*
 18. Jump Force
 19. Battlefield V*
 20. Borderlands

پرفروش ترین بازی های سال 2019 (تا پایان ماه آوریل)

 1. Kingdom Hearts III
 2. Mortal Kombat 11
 3. Tom Clancy's The Division 2
 4. Anthem
 5. Resident Evil 2
 6. Super Smash Bros. Ultimate
 7. Red Dead Redemption II
 8. Sekiro: Shadows Die Twice
 9. Jump Force
 10. MLB 19: The Show
ارسال نظر