بازی Gears 5 اواخر تابستان منتشر می‌شود؟

رسانه کلیک - با نزدیک شدن به برگزاری کنفرانس مطبوعاتی شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 2019، یک منبع ناشناس تاریخ انتشار بازی Gears 5 را لو داد.

بازی Gears 5 اواخر تابستان منتشر می‌شود؟

زمان زیادی به برگزاری رویداد بزرگ E3 2019 باقی نمانده و در حالی که بسیاری از شرکت های بازی سازی از جمله مایکروسافت خود را برای برگزاری یک کنفرانس تماشایی و جذاب آماده می کنند، روز‌به‌روز شایعه های بیشتری در خصوص محصولات و آثار جدید این شرکت ها به گوش می رسد که گاها برخی از آن ها اطلاعات درستی را با بازیکنان در میان می گذارند.

در همین راستا، با توجه به اینکه شرکت مایکروسافت مثل همیشه کنفرانس مطبوعاتی خود را شگفت انگیز توصیف کرده و در جریان آن به دنبال معرفی بازی های جدید و نمایش عناوین مورد انتظار خود همچون Gears 5 است، گمانه زنی های متعددی در زمینه این اثر در سراسر فضای مجازی به چشم می خورد که در جدیدترین آن ها، چندی پیش یک منبع ناشناس برای چندین بار پی در پی تاریخ انتشار بازی Gears 5 را با علاقه مندان به اشتراک گذاشت.

بر اساس ادعای این منبع، بازی مورد انتظار Gears 5 در 19 شهریور (10 سپتامبر) روی دو پلتفرم ایکس باکس وان و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد. این در حالی است که ردموندی ها تا به این لحظه صرفا سال 2019 را به عنوان تاریخ انتشار بازی مشخص کرده اند و اطلاعات رسمی از زمان دقیق عرضه این اثر در دست نیست.

سوابق پیشین گویای این موضوع است که نسخه های مختلف مجموعه گرز آو وار اغلب در اواخر تابستان به دست بازیکنان رسیده و از طرفی، سازندگان بازی های بزرگ همواره آثار ویدیویی خود را در روز سه شنبه راهی بازار می کنند. این موارد تا حدودی صحت گزارش جدید را افزایش داده است. هرچند، مایکروسافت هنوز واکنشی نسبت به این خبر نشان نداده است.

بازی Gears 5 هم اکنون مراحل ساخت و توسعه خود را در استودیوی کوالیشن طی می کند و با توجه به حضور پررنگ مایکروسافت در E3 امسال، هیچ شکی نیست که طی این مراسم شاهد انتشار ویدیوها و اطلاعات بیشتری از این عنوان خواهیم بود. همچنین، ذکر این نکته مهم است که مایکروسافت در 25 خرداد (14 ژوئن) در جریان برنامه تلویزیونی به طور کامل به معرفی بخش چندنفره آنلاین بازی Gears 5 می پردازد. ( بخش چندنفره بازی Gears 5 چه زمانی معرفی می شود؟ )

ارسال نظر