بازی Call of Duty Black Ops 5 سال 2020 از راه می‌رسد!

رسانه کلیک - بر اساس گزارش وب‌سایت کوتاکو، استودیوی «تری آرک» روی ساخت بازی Call of Duty Black Ops 5 فعالیت می کند و این عنوان برای عرضه در سال 2020 برنامه ریزی شده است.

بازی Call of Duty Black Ops 5 سال 2020 از راه می‌رسد!

از سال میلادی 2012 تا به امروز، شرکت اکتیویژن با یک برنامه و روند مشخص نسخه های بعدی مجموعه محبوب کالاف دیوتی را منتشر کرده و سه استودیوی «اسلج همر»، «تری آرک» و «اینفینیتی وارد» به طوری نوبتی وظیفه ساخت و توسعه این فرانچایز را برعهده می گیرند. با توجه به این موضوع، به نظر می رسد استودیوی اینفینیتی وارد هم اکنون در حال ساخت نسخه 2019 سری کالاف دیوتی است که بدین صورت، بازی کالاف دیوتی 2020 باید مراحل توسعه خود در استودیوی اسلج همر را طی کند.

شواهد امر اگویای این موضوع است که وظیفه ساخت نسخه 2020 سری کالاف دیوتی به استودیوی تری آرک محول شده و شرکت اکتیویژن روند چندین ساله توسعه این مجموعه را تغییر داده است. چندی پیش وب‌سایت کوتاکو اعلام کرد که در ابتدا استودیوی اسلج همر و ریون با همکاری یکدیگر روی ساخت نسخه سال آینده بازی Call of Duty فعالیت کردند و حتی بخش تک نفره این عنوان دوران جنگ سرد را روایت می کند.

با گذشت زمان، شرایط ساخت این اثر تغییر کرد و با تصمیم شرکت اکتیویژن، بر خلاف روند توسعه این مجموعه، استودیوی تری آرک وظیفه ساخت این عنوان ویدیویی را برعهده گرفت.

با توجه به اینکه استودیوی تری آرک همواره خالق سری Black Ops است، به احتمال قوی نسخه سال 2020 سری کالاف دیوتی همان بازی Call of Duty Black Ops 5 خواهد بود. به عبارت دیگر، نسخه پنجم سری بلک اپس در پاییز سال 2020 به دست بازیکنان خواهد رسید.

بازی Call of Duty Black Ops 5

به گفته این منبع، دو استودیوی اسلج همر و ریون به عنوان تیم پشتیبانی در ساخت نسخه سال آینده بازی کالاف دیوتی با استودیوی تری آرک همکاری می کنند. علاوه بر این ها، تری آرک بر خلاف نسخه قبلی Black Ops، روی بخش تک نفره بازی نیز تمرکز کرده و در این بخش شاهد روایت جنگ های سرد خواهیم بود.

فراموش نکنید که این اطلاعات توسط منابع رسمی منتشر نشده است. خبر خوب برای طرفداران کالاف دیوتی این است که طبق آخرین گزارش مالی اکتیویژن، این شرکت تا اوایل تابستان سال جاری رسما به معرفی Call of Duty 2019 می پردازد که در این رابطه، گمانه زنی های مختلفی به عرضه بازی Call of Duty Modern Warfare 4 در پاییز امسال اشاره می کنند.

ارسال نظر