Far Cry 5 رکورد پرفروش ترین بازی نسل هشتم یوبی‌سافت را شکست!

رسانه کلیک - بر اساس جدیدترین بیانیه یوبی سافت، بازی Far Cry 5 لقب پرفروش ترین بازی نسل هشتم این شرکت را از آن خود کرده است.

Far Cry 5 رکورد پرفروش ترین بازی نسل هشتم یوبی‌سافت را شکست!

چنانچه فهرستی از موفق ترین و محبوب ترین بازی های یوبی سافت تهیه کنیم، بی شک نام سری فار کرای در آن به چشم می خورد. مجموعه غنی و ارزشمندی که تا به امروز نسخه های متعدد آن به دست بازیکنان رسیده و هر یک به خاطر گیم پلی جذاب و جهان عظیم، توجه اغلب گیمرها را به خود جلب کرده است. در این میان، بسیاری از هواداران، نسخه پنجم Far Cry را به لطف نوآوری های تحسین آمیز و روایت داستان درگیرکننده، به عنوان بهترین نسخه این مجموعه می دانند.

چندی پیش یوبی سافت جلسه ارائه گزارش مالی چند ماه اخیر خود را با جمعی از مدیران و سرمایه گذاران برگزار کرد که در جریان آن، اطلاعاتی در خصوص میزان فروش بازی ها و همچنین برنامه این شرکت برای عرضه عناوین بعدی در اختیار بازیکنان قرار گرفت. بر این اساس، به نظر می رسد بازی Far Cry 5 در طول این یک سال فراتر از انتظار یوبی سافت عمل کرده و از لحاظ فروش، رضایت کامل سازندگان را به دنبال داشته است؛ به طوری که طبق ادعای یوبی سافت، از این پس فار کرای 5 به عنوان پرفروش ترین بازی نسل هشتم این شرکت شناخته می شود.

رکوردشکنی بازی Far Cry 5 و تبدیل آن به پرفروش ترین بازی نسل هشتم شرکت یوبی سافت چندان هم دور از انتظار نبود، چرا که این عنوان در ماه نخست انتشار در صدر تمامی جداول پرفروش ترین بازی ها قرار گرفت و مهم تر اینکه رده هفتم را در جدول پرفروش ترین بازی سال میلادی 2018 به خود اختصاص داده است.

بازی Far Cry 5 در یک منطقه خیالی به نام هوپ کانتی در مونتانا آمریکا جریان دارد. جایی که یک فرقه مذهبی افراطی با رهبری جوزف سید، کنترل مناطق زیادی را به دست گرفته و به همراه فرزندان خود، زندگی را برای تمامی مردمان آن منطقه دشوار کرده است. حال شما به عنوان نقش اصلی داستان باید با همراهی مردمان محلی، در برابر ظلم های این رهبر به ظاهر مذهبی و افراطی ایستادگی کنید و زندگی این افراد را به حالت عادی خود بازگردانید.

ارسال نظر