اولین نسخه بتا iOS 12.4 از سوی اپل منتشر شد

رسانه کلیک - اولین نسخه بتا iOS 12.4 در اختیار کاربران قرار گرفت. علاوه بر این سیستم عامل، شاهد عرضه نسخه بتا macOS 10.14.6 و watchOS 5.3 نیز هستیم.

اولین نسخه بتا iOS 12.4 از سوی اپل منتشر شد

چند روز پیش شاهد عرضه نسخه نهایی iOS 12.3 بودیم ( سیستم عامل iOS 12.3 از سوی شرکت اپل عرضه شد ). حال این شرکت نسخه بتای سیستم عامل موبایل خود را در اختیار کاربران قرار داده است.

اپل امروز اولین نسخه بتا iOS 12.4 را به همراه macOS 10.14.6 Mojave، واچ او اس 5.3 و tvOS 12.4 منتشر کرده است. در رابطه با ویژگی های موجود در این نسخه ها، اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته؛ با این حال انتظار می رود شاهد بهبود عملکرد آن ها برای اپل Card باشیم. کارت اپل در آینده نزدیک از راه می رسد.

سیستم عامل آی او اس 12.3 به همراه دیگر نسخه های سیستم عامل اپل به عنوان یک آپدیت میان دوره ای از سوی اپل منتشر شدند. اپل پس از عرضه یک نسخه اصلی، چندین بروزرسانی برای رفع مشکلات آن در اختیار کاربران قرار می دهد، بنابراین نباید منتظر حضور ویژگی های متفاوتی در آن ها باشیم.

اپل در کنفرانس WWDC از نسخه های کاملا جدید سیستم عامل های خود رونمایی می کند. چند هفته دیگر شاهد برگزاری WWDC 2019 خواهیم بود. در این مراسم، iOS 13 به همراه macOS 10.15 و watchOS 6 معرفی می شوند.

در حالی که در این مراسم با نسخه جدید سیستم عامل آی او اس ملاقات می کنیم، برای دریافت نسخه پایدار آن باید تا چند ماه دیگر صبر کنیم. اپل نسخه پایدار سیستم عامل خود را همزمان با معرفی آیفون های جدید، منتشر می کند.

در صورتی که خواهان نصب اولین نسخه بتا iOS 12.4 هستید، باید ابتدا خود را به عنوان توسعه دهنده به اپل معرفی کنید. پس از ثبت نام، قادر به دریافت این نسخه از سیستم عامل موبایل اپل خواهید بود.

ارسال نظر