نسخه بعدی بازی BioShock امسال منتشر می شود؟

رسانه کلیک - طبق جدیدترین گزارش مالی شرکت تیک تو اینتراکتیو، به نظر می رسد نسخه بعدی بازی BioShock اواخر سال 2019 و یا اوایل سال 2020 منتشر شود.

نسخه بعدی بازی BioShock امسال منتشر می شود؟

سری BioShock یکی از متفاوت ترین و تاثیرگذارترین مجموعه های ویدیویی است که به خاطر گیم پلی منحصر به‌فرد و روایت داستان عالی و درگیر کننده، جزو ارزشمندترین آثار شرکت تیک تو اینتراکتیو به حساب می آید. با این حال، تیک تو با وجود گذشت چیزی در حدود شش سال از انتشار آخرین نسخه این سری تحت عنوان BioShock Infinite، به صراحت هیچ اشاره ای به نسخه بعدی این فرانچایز نکرده و بازیکنان بی صبرانه منتظر عرضه و تجربه ادامه این مجموعه هستند.

البته، یک سالی است که زمزمه هایی در خصوص آغاز توسعه نسخه بعدی بازی بایوشاک در یکی از استودیوی های شرکت 2K Games به گوش می رسد و ظاهرا یک استودیوی سری در حال حاضر با اسم کدگذاری شده Parkside، روی ساخت نسخه جدید مجموعه بایوشاک فعالیت می کند. حال، چندی پیش شرکت تیک تو اینتراکتیو در جریان جلسه ارائه گزارش مالی چند ماه اخیر خود، به عرضه عناوین ویدیویی Borderlands 3، بسته الحاقی Kerbal Space Program ،NBA 2K 2020 ،The Outer Worlds ،WWE 2K20 و Ancestors: Humankind Odyssey در سال جاری میلادی اشاره کرد.

با این حال، به نظر می رسد بازی های جدید تیک تو اینتراکتیو صرفا به موارد فوق خلاصه نشده و شواهد امر گویای این موضوع است که این شرکت به دنبال انتشار چند بازی معرفی نشده از جمله نسخه بعدی بازی BioShock در اواخر سال مالی 2019-2020 است. البته، تیک تو تا به این لحظه نام این بازی معرفی نشده خود را بیان نکرده و جزئیات دیگری در این خصوص به اشتراک نگذاشته است.

با وجود اینکه این شرکت هنوز به طور رسمی از نسخه بعدی بازی BioShock رونمایی نکرده، اما بارها و بارها از آینده این مجموعه سخن گفته و توسعه نسخه های جدید آن را رسما تایید کرده است. علاوه بر این موارد، پس از تعطیلی استودیوی ایرشنال گیمز (Irrational Games)، آقای کن لوین، خالق مجموعه بایوشاک، استودیوی دیگری را تاسیس و شرکت 2K Games وظیفه توسعه این مجموعه را به استودیوی توکی مارلین (2K Marlin) محول کرد.

چنانچه منظور شرکت تیک تو اینتراکتیو از بازی های معرفی نشده همان نسخه بعدی بازی BioShock باشد، این عنوان مورد انتظار در اواخر سال میلادی 2019 و یا در اوایل سال میلادی 2020 منتشر خواهد شد. انتظار می رود بازی مذکور روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی در دسترس قرار گیرد.

ارسال نظر