فصل دوم بازی Apex Legends در مراسم E3 2019 معرفی می شود

رسانه کلیک - شرکت الکترونیک آرتز طی پیامی رسما اعلام کرد فصل دوم بازی Apex Legends ماه آینده در مراسم E3 2019 معرفی می شود.

فصل دوم بازی Apex Legends در مراسم E3 2019 معرفی می شود

در حالی که دو بازی فورتنایت و پابجی به عنوان بهترین و محبوب ترین آثار سبک بتل رویال، میلیون ها بازیکن را به خود سرگرم کرده بودند، عرضه غیرمنتظره اولین اثر بتل رویال استودیوی ریسپاون اینترتینمنت به نام Apex Legends، شرایط را برای تمامی بازی های این سبک دشوار کرد و این اثر به لطف گیم پلی فوق العاده جذاب، از همان ابتدای کار آنقدر مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت که در ظرف یک ماه، به جامعه 50 میلیون نفری دست یافت.

علی رغم وجود نکات مثبت بی شمار در بازی Apex Legends، این عنوان مشابه هر اثر ویدیویی دیگری با یک سری مشکلات دست و پنجه نرم می کند. مشکلاتی که بیشتر به فصل نخست بازی مربوط می شود و تا حدودی نارضایتی بازیکنان را در پی داشته است. به عبارت دیگر، فصل اول بازی به خاطر کمبود محتوا و ضعف سازندگان در پشتیبانی باعث شده تا بازیکنان رغبت چندانی به تجربه آن نداشته باشند. از این رو، استودیوی ریسپاون اینترتینمنت به منظور جلب رضایت کاربران و همچنین گسترش محتوای بازی خود، در حال حاضر روی ساخت و توسعه فصل دوم این عنوان فعالیت می کند.

در همین راستا، چندی پیش شرکت الکترونیک آرتز با همکاری استودیوی ریسپاون اینترتینمنت رسما اعلام کرد که فصل دوم بازی Apex Legends ماه آینده در جریان مراسم E3 سال جاری میلادی معرفی می شود. اولین جزئیات از این فصل در روز 17 خرداد امسال (هفتم ژوئن) با بازیکنان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

فصل دوم بازی Apex Legends

آقای اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیر اجرایی شرکت الکترونیک آرتز در خصوص فصل دوم بازی Apex Legends و برنامه پشتیبانی طولانی مدت سازندگان از آن توضیح داد:

هم اکنون ما روی ارائه سرویس زنده و بلند مدت برای چنین جامعه عظیم جهانی تمرکز کرده ایم که این موضوع شامل فصل ها و محتویات جدید بتل پس ها (Battle Pass) به همراه افسانه های جدید و تحول هیجان انگیز در محیط بازی می شود.

در ادامه، الکترونیک آرتز رسما اعلام کرد که فصل دوم بازی Apex Legends در طول سه ماهه سال مالی کنونی این شرکت (اواسط تیر) در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است؛ در حال حاضر علاقه مندان می توانند بازی بتل رویال Apex Legends را به صورت رایگان روی سه پلتفرم ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز تجربه کنند.

ارسال نظر