بازی Minecraft Classic رایگان شد

رسانه کلیک - به مناسبت جشن دهمین سالگرد مجموعه محبوب ماینکرفت، استودیوی «موجانگ» با همکاری شرکت مایکروسافت بازی Minecraft Classic را به طور رایگان در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

بازی Minecraft Classic رایگان شد

از آنجا که سبک مجموعه Minecraft به کلی با دیگر بازی های ویدیویی متفاوت است، ممکن است برخی از بازیکنان علاقه چندانی به تجربه نسخه های این فرانچایز نداشته باشند؛ با این حال این سری در پلتفرم های گوناگون همچنان طرفداران و بازیکنان بی شماری دارد و می توان از آن به عنوان یکی از تاثیرگذارترین مجموعه های تاریخ صنعت بازی های ویدیویی نیز یاد کرد.

فرانچایزی که تنها کمتر از یک هفته به جشن ده سالگی آن باقی مانده و در روز 27 اردیبهشت امسال (17 مه) شاهد گذشت یک دهه از انتشار اولین نسخه این سری محبوب خواهیم بود. استودیوی موجانگ (Mojang)، خالق این مجموعه در طول این مدت طولانی با فراز و نشیب های مختلفی روبه‌رو شده و به لطف تلاش بی وقفه خود، در نهایت سری ماینکرفت را به چنین جایگاه ارزشمندی رسانده است.

استودیوی موجانگ با همکاری مایکروسافت به منظور تقدیر و تشکر از حمایت چندین ساله بازیکنان از سری ماینکرفت، چندی پیش بازی Minecraft Classic را به طور کاملا رایگان در اختیار علاقه مندان قرار داد. بدین ترتیب، بازیکنان در حال حاضر می توانند نسخه تحت وب بازی مذکور را به صورت رایگان در وب‌سایت رسمی ماینکرفت تجربه کنند. گفتنی است؛ کلیه محتویات این عنوان رایگان شده و هیچگونه محدودیتی از لحاظ دسترسی به محتوا در این بازی در نظر گرفته نشده است. جهت مراجعه به وب‌سایت بازی ماینکرفت کلاسیک و تجربه رایگان آن، روی این لینک کلیک کنید.

در دیگر خبرهای مرتبط با مجموعه ماینکرفت، چندی پیش شرکت مایکروسافت با انتشار تیزر کوتاهی به معرفی نسخه واقعیت افزوده این مجموعه تحت عنوان Minecraft AR پرداخت که به گفته سازندگان، این اثر در تاریخ نامشخصی روی گوشی های هوشمند منتشر خواهد شد. به نظر می رسد ردموندی ها در جریان جشن ده سالگی این مجموعه، به طور کامل از این اثر رونمایی کنند.

علاوه بر این، چندی پیش میزان فروش نسخه پی سی بازی Minecraft در طول ده سال اخیر از مرز 30 میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرد ( فروش نسخه پی سی بازی Minecraft به بیش از 30 میلیون نسخه رسید ).

ارسال نظر