منتظر نسخه بعدی سری Metal Gear Solid باشید!

رسانه کلیک - هیدئو کوجیما، خالق مجموعه متال گیر، با انتشار یک توییت مرموز حدس و گمانه زنی های مختلفی در خصوص معرفی و عرضه نسخه بعدی سری Metal Gear Solid به راه انداخته است!

منتظر نسخه بعدی سری Metal Gear Solid باشید!

سری متال گیر یکی از تاثیرگذارترین فرانچایزهای صنعت بازی های ویدیویی است که علاوه بر ارائه گیم پلی فوق العاده جذاب، همواره مسائل سیاسی و نظامی کشورهای قدرتمند از جمله آمریکا و روسیه را به تصویر کشیده و داستان طولانی را در رابطه با جنگ های جهانی و سواستفاده سیاست مداران از قدرت روایت کرده است. با این حال، از آنجا که آقای هیدئو کوجیما خالق این مجموعه به شمار می رود، جدایی وی از شرکت کونامی آینده این سری را در هاله ای از ابهام قرار داد و بسیاری از طرفداران و هواداران، بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain را نسخه پایانی این مجموعه می‌ دانند.

البته، به نظر می رسد شرکت کونامی به این راحتی قید چنین مجموعه پرطرفداری را نمی زند، چرا که چند روزی است حدس و گمانه زنی های متعددی در خصوص ساخت و توسعه نسخه بعدی سری Metal Gear Solid در سراسر فضای مجازی به چشم می خورد و چراغ امید در دل طرفداران روشن شده است. چه بسا که زمان زیادی هم به برگزاری رویداد E3 امسال باقی نمانده و این مراسم می تواند بهترین زمان و مکان برای معرفی نسخه بعدی این فرانچایز باشد.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای هیدئو کوجیما، خالق سری متال گیر و موسس استودیوی کوجیما پروداکشنز، در صفحه شخصی حساب کاربری شبکه اجتماعی توییتر خود با انتشار پیامی، به شایعه معرفی نسخه بعدی سری Metal Gear Solid دامن زد. ماجرا از جایی آغاز می شود که وی در جدیدترین توییت خود تصویری از آهنگ الجیا (Elegia) از گروه بریتانیایی نیو اوردر (New Order) را به همراه عبارت «صبح بخیر» منتشر کرده است.

این توییت در حالی به سری متال گیر اشاره می کند که در جریان رویداد بزرگ E3 سال میلادی 2015، شرکت کونامی برای نمایش بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain از آهنگ الجیا از گروه بریتانیایی نیو اوردر استفاده کرده بود. بر این اساس، بسیاری از هواداران بر این باورند که هیدئو کوجیما با انتشار تصویری از این آهنگ، به طور غیرمستقیم به ساخت نسخه بعدی سری Metal Gear Solid اشاره می کند.

در هر حال، شرکت کونامی تا به این لحظه هیچ واکنشی در خصوص این گزارش ها نشان نداده و برهیچکس پوشیده نیست که هیدئو کوجیما هم اکنون در استودیوی خصوصی خود سخت مشغول ساخت و توسعه بازی مورد انتظار Death Stranding است. عنوانی که همچنان اطلاعاتی در زمینه گیم پلی و داستان آن در دست نیست و کوجیما زمانی را برای عرضه آن مشخص نکرده است.

ارسال نظر