شش بازی از سرویس Xbox Game Pass حذف می شود!

رسانه کلیک - بر خلاف همیشه، شرکت مایکروسافت چندی پیش اسامی بازی های ویدیویی که طی ماه مه از سرویس Xbox Game Pass حذف می شوند را منتشر کرد.

شش بازی از سرویس Xbox Game Pass حذف می شود!

«ایکس‌ باکس گیم پس» یکی از سرویس های پولی شبکه محبوب ایکس‌ باکس لایو به‌ شمار می‌ آید که از نظر عملکرد، مشابه با سرویس معروف نتفیلیکس است، به‌طوری که علاقه‌ مندان با عضویت در آن می توانند به تجربه بیش از 100 عنوان ویدیویی کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 بپردازند. از طرفی، شرکت مایکروسافت در آغاز هر ماه میلادی مرتبا بازی های جدیدی را به این سرویس اضافه می کند و هر از چند گاهی شاهد عرضه بازی های انحصاری کنسول ایکس باکس وان در این سرویس نیز هستیم.

بر این اساس، ردموندی ها دو بازی Wolfenstein II: The New Colossus و Wargroove را در روز دوازدهم اردیبهشت در اختیار کاربران سرویس مذکور قرار دادند و آثار ویدیویی Surviving Mars ،Tacoma و MMO Black Desert نیز در روز نوزدهم اردیبهشت به این سرویس اضافه می شود. علاوه بر این ها، سه بازی دیگر به نام های For The King، LEGO Batman 3 و The Surge در اواخر اردیبهشت به صورت رایگان برای اعضای سرویس مذکور منتشر خواهد شد.

با این حال، مایکروسافت در کنار افزودن بازی های جدید، به صورت ماهانه برخی از عناوین ویدیویی حاضر در این سرویس را حذف می کند. در همین رابطه، این شرکت در ماه آوریل نزدیک به 10 اثر ویدیویی از جمله Homefront: The Revolution و The Golf Club را از سرویس مذکور حذف و در عوض، طبق روال همیشه بازی های جدیدی به آن اضافه کرد.

از این رو، به نظر می رسد ردموندی ها این روند را در ماه مه نیز ادامه می دهند و با وجود عرضه هشت بازی مختلف، این بار نزدیک به شش عنوان ویدیویی را طی ماه مه از سرویس ایکس باکس گیم پس حذف می کنند. البته، با توجه به تعداد بالای بازی های حاضر در این سرویس، حذف شش اثر نه چندان سرشناس بی شک تاثیری منفی در این سرویس نمی گذارد و چه بسا بسیاری از بازیکنان متوجه عدم حضور این عناوین نیز نخواهند شد.

در ادامه می‌ توانید اسامی بازی هایی که طی ماه مه از سرویس Xbox Game Pass حذف می شوند را مشاهده کنید:

  • Mega Man Legacy Collection
  • MotoGP 17
  • Comic Jumper
  • Ms. Splosion Man
  • Star Wars: The Force Unleashed
  • Star Wars II: The Force Unleashed

در دیگر خبرهای مرتبط با سرویس ایکس باکس گیم پس می توان به معرفی Xbox Game Pass Ultimate اشاره کرد که با عضویت در آن، به طور همزمان می توانید از مزایا و امکانات «ایکس باکس گیم پس» و «ایکس باکس لایو گلد» بهره مند شوید ( سرویس Xbox Game Pass Ultimate معرفی شد ).

ارسال نظر