نسخه بعدی بازی Ghost Recon در راه است؟

رسانه کلیک - در آستانه برگزاری رویداد E3 2019، به نظر می رسد شرکت یوبی سافت با تاسیس یک وب‌سایت جدید به دنبال رونمایی از نسخه بعدی بازی Ghost Recon است.

نسخه بعدی بازی Ghost Recon در راه است؟

زمان زیادی به برگزاری رویداد E3 سال جاری میلادی باقی نمانده و در حال حاضر بسیاری از شرکت های معروف بازی سازی از جمله یوبی سافت خود را برای برگزاری کنفرانس مطبوعاتی و نمایش آثار ویدیویی جدید آماده می کنند. از طرف دیگر، به طور معمول این شرکت ها در چنین روزهایی از سال با انتشار اطلاعات مرموز، حدس و گمانه زنی های مختلفی را در سراسر فضای مجازی به راه می اندازند تا هیجان بازیکنان برای تماشای کنفرانس ها دو چندان شود.

در همین راستا، شرکت فرانسوی یوبی سافت ساعاتی پیش وب‌سایت جدیدی را تحت عنوان Skell Technology تاسیس کرد. هرچند که شاید این موضوع در ابتدا ارتباطی با مجموعه Tom Clancy و به خصوص بازی Ghost Recon نداشته باشد، ولی نام این برند در عناوین ویدیویی مختلف یوبی سافت از جمله رینبو سیکس سیج و گوست ریکون وایلدلندز به چشم می خورد.

اسکل تکنولوژی نام یک شرکت خیالی در بخش‌ های مختلف بازی Ghost Recon است. نکته قابل توجه این بوده که این وب‌سایت به روز پنج شنبه، 19 اردیبهشت امسال (9 مه) اشاره کرده و جالب‌ تر اینکه پیامی تحت عنوان «برای SkellCon به ما ملحق شوید» دیده می شود. بر این اساس، به نظر می رسد شرکت یوبی سافت طی چند روز آینده از نسخه بعدی بازی Ghost Recon رونمایی خواهد کرد.

ممکن است یوبی سافت برنامه ای برای معرفی نسخه جدید این مجموعه نداشته باشد و در عوض، در روز یاد شده از بسته الحاقی و محتویات اضافه بازی Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands پرده بردارد. موضوعی که با توجه به سیاست چند سال اخیر این شرکت و پشتیبانی طولانی مدت از بازی رینبو سیکس سیج، چندان هم دور از انتظار نیست.

در حدود دو سال از انتشار آخرین نسخه این مجموعه به نام Ghost Recon: Wildlands می‌ گذرد و شرکت یوبی‌ سافت در طول این مدت، به‌جای عرضه نسخه‌ های جدید سری «تام کلنسی»، بیشتر روی پشتیبانی و عرضه بسته های گسترش دهنده تمرکز کرده است.

ارسال نظر