مدل All Digital کنسول ایکس باکس وان از راه می رسد!

رسانه کلیک - شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت مایکروسافت طی ماه آینده مدل All Digital کنسول ایکس باکس وان را با قیمتی در حدود 250 دلار راهی بازار می کند.

مدل All Digital کنسول ایکس باکس وان از راه می رسد!

چند ماهی است که گزارش های متعددی از عرضه مدل های مختلف کنسول ایکس باکس در فضای مجازی به چشم می خورد. برخی از این خبرها از عرضه دو مدل گوناگون از نسل بعدی کنسول Xbox حکایت دارند و برخی دیگر، به عرضه مدل تمام دیجیتالی کنسول ایکس باکس وان اس با قیمتی به مراتب ارزان تر اشاره می کنند. کنسولی که با توجه به افزایش تقاضا برای خرید نسخه دیجیتالی بازی ها و ظهور سرویس اشتراکی عناوین ویدیویی به نام Xbox Game Pass، فاقد درایو دیسک است.

در حالی که این شایعه کم کم به فراموشی سپرده می شد، چندی پیش یکی از کاربران توییتر به نام Wario64 با انتشار اولین تصویر از جعبه مدل All Digital کنسول ایکس باکس وان اس، ارائه مشخصات تکمیلی تر و تعیین زمان دقیق عرضه، بار دیگر به این گزارش دامن زد. به گفته این کاربر، شرکت مایکروسافت برای کاهش قیمت کنسول نسل هشتم خود و همچنین افزایش میزان فروش آن، در روز سه‌ شنبه 17 اردیبهشت ماه مدل تمام دیجیتالی کنسول Xbox One S را روانه بازار می کند.


  • مدل All Digital کنسول ایکس باکس وان

  • مدل All Digital کنسول ایکس باکس وان

این کنسول صرفا برای اجرای نسخه دیجیتالی بازی ها در نظر گرفته شده و بدین خاطر فاقد درایو دیسک است. همچنین، به نظر می رسد مدل All Digital کنسول ایکس باکس وان با حافظه یک ترابایت عرضه می شود که این موضوع ممکن است برخی از بازیکنان را با مشکل کمبود فضای خالی روبه‌رو کند.

یکی از اهداف مایکروسافت برای ساخت این مدل، کاهش قیمت چشمگیر کنسول خود است که طبق ادعای کاربر Wario64، این مدل با قیمتی برابر با 229.99 یورو راهی بازار خواهد شد که این قیمت تفاوت چندانی با قیمت مدل معمولی ایکس باکس وان اس ندارد.

این فرد مدعی شده که شرکت مایکروسافت سه بازی ویدیویی محبوب ماین کرافت، Sea of Thieves و Forza Horizon 3 را به طور پیش فرض روی مدل All Digital کنسول ایکس باکس وان نصب می کند.

لازم به ذکر است؛ هیچ کدام یک از اطلاعات فوق تا بدین لحظه توسط شرکت مایکروسافت و منابع رسمی تایید و یا تکذیب نشده است.

ارسال نظر