بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن جریان دارد!

رسانه کلیک - گزارش اخیر کوتاکو حاکی از آن است که بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن جریان دارد و این منبع شایعه های پیشین در خصوص بازی را نیز تایید کرده است.

بازی Watch Dogs 3 در شهر لندن جریان دارد!

نزدیک به سه سال از انتشار نسخه دوم بازی محبوب «واچ داگز» می گذرد و با توجه به عدم عرضه نسخه جدید سری اساسین کرید در سال جاری میلادی، شواهد امر گویای این موضوع است که یوبی سافت به زودی از بازی Watch Dogs 3 رونمایی و آن را در اواخر سال جاری میلادی منتشر می کند.

نزدیک به یک ماه پیش وب‌سایت 4chan ضمن تایید عرضه نسخه سوم بازی واچ داگز، اطلاعاتی از جهان این عنوان نیز منتشر کرد که بر اساس آن، به نظر می رسد بازیکنان بر خلاف دو نسخه قبلی، این بار عازم شهر لندن می شوند. اگرچه این گزارش در ابتدا چندان مورد توجه جامعه بازیکنان قرار نگرفت، اما وب‌سایت معتبر کوتاکو چندی پیش به این شایعه دامن زد.

وب‌سایت معتبر کوتاکو با بررسی بروزرسانی جدید Watch Dogs 2 رسما اعلام کرد به احتمال قوی، بازی واچ داگز 3 در شهر لندن جریان دارد. آقای جیسون شرایر (Jason Schreier)، یکی از نویسندگان وب‌سایت کوتاکو، مدعی است که تغییرات ایجاد شده در روند پایان بازی Watch Dogs 2 به نوعی به جهان نسخه بعدی این مجموعه یعنی شهر لندن اشاره می کند.

بازی Watch Dogs 3

وی در این باره توضیح می دهد:

یک بروزرسانی برای بازی واچ داگز 2 منتشر شده که در آن سرنخ های بزرگی از جهان نسخه سوم این عنوان به چشم می خورد و ظاهرا این بازی در شهر لندن جریان دارد.

لازم به ذکر است؛ شرکت یوبی سافت هنوز هیچ واکنشی نسبت به این گزارش ها نشان نداده و بدین ترتیب اطلاعات فوق تا اطلاع ثانوی در حد یک شایعه باقی می ماند. انتظار می رود که طی کنفرانس رسمی یوبی سافت در مراسم E3 2019، شاهد معرفی کامل بازی Watch Dogs 3 باشیم.

آخرین گزارش مالی یوبی سافت نشان می دهد که این شرکت فرانسوی در طول سال مالی 2019 - 2020 نزدیک به سه تا چهار عنوان ویدیویی AAA را منتشر می کند.

ارسال نظر