امکان برقراری ارتباط 50 نفر در تماس گروهی اسکایپ فراهم شد

رسانه کلیک - تماس گروهی اسکایپ به قابلیت جدیدی مجهز شد. از این پس 50 نفر می توانند به صورت همزمان توسط این برنامه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

امکان برقراری ارتباط 50 نفر در تماس گروهی اسکایپ فراهم شد

اسکایپ تا چندی پیش مشغول بررسی قابلیت ویدیو چت گروهی با 50 کاربر به صورت آزمایشی بود ( تماس گروهی اسکایپ امکان ارتباط همزمان 50 کاربر را فراهم می کند ). در گذشته تماس گروهی اسکایپ تنها قادر به برقراری تماس میان 25 کاربر بود. هم اکنون این قابلیت دیگر در حالت بتا قرار ندارد و به نسخه اصلی آن اضافه شده است.

اسکایپ از نظر تعداد افرادی که می توانند به صورت همزمان در یک تماس گروهی حضور داشته باشند، یکی از بهترین برنامه های موجود است؛ برای مثال در فیس تایم ، حداکثر 32 نفر می توانند به صورت همزمان در یک ویدیو چت حضور داشته باشند.

مدیریت این تعداد از افراد در یک تماس تصویری گروهی، ممکن است تبدیل به کار دشواری شود. برای رفع این مشکل، شرکت مایکروسافت نوتیفیکیشن های گروهی خود را نیز ارتقا داده است.

پیش از این بروزرسانی، تمام افرادی که در یک ویدیو چت گروهی حضور داشتند، به محض ورود فرد جدید به آن، نوتیفیکیشن دریافت می کردند؛ اما به نظر می رسد مایکروسافت در بروزرسانی جدید این مشکل را نیز برطرف کرده باشد.

اکنون اسکایپ تنها با یک نوتیفیکشن جزئی، اعضای گروه را باخبر می کند. کاربران همچنین اکنون می توانند اعضای خاص گروه را که اجازه تماس با آن ها را دارند، مشخص کنند. لازم به ذکر است؛ هنوز قابلیت تماس با همه اعضای گروه در صورت ورود عضو جدید به گروه، برای گروه هایی که زیر 25 نفر عضو دارند، وجود دارد.

برای دسترسی به این قابلیت جدید، باید برنامه خود را به آخرین نسخه آن بروزرسانی کنید. این ویژگی به صورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید از آن استفاده کنید.

ارسال نظر