سیستم عامل iOS 12.2 عرضه شد؛ پشتیبانی از اپل نیوز پلاس

رسانه کلیک - سیستم عامل iOS 12.2 در اختیار کاربران محصولات اپل قرار گرفت. این نسخه از سیستم عامل آی او اس از سرویس اپل نیوز پلاس پشتیبانی می کند.

سیستم عامل iOS 12.2 عرضه شد؛ پشتیبانی از اپل نیوز پلاس

اپل دیروز در مراسمی از سرویس های جدید خود رونمایی کرد و حال سیستم عامل iOS 12.2 را برای برخی از دستگاه های خود عرضه کرده است. این نسخه از سیستم عامل آی او اس برای آیفون ها، آیپدها و آیپاد تاچ عرضه شده است.

این نسخه از سیستم عامل موبایل اپل از سرویس جدید اپل نیوز پلاس پشتیبانی می کند. این سرویس هم اکنون در کشورهای کانادا و ایالات متحده آمریکا در دسترس بوده و در آینده نزدیک در اختیار کاربران در کشورهای انگلستان و استرالیا قرار می گیرد.

کاربران با پرداخت 9.99 دلار در ایالات متحده آمریکا و یا 12.99 دلار کانادا به صورت ماهانه، می توانند به بیش از 300 مجله، روزنامه و نشریات دیجیتال دسترسی پیدا کنند. این سرویس مجلات را با کیفیت بالایی در اختیار کاربران قرار می دهد.

سرویس اپل نیوز پلاس درون اپلیکیشن نیوز این غول فناوری قرار دارد. این اپلیکیشن به صورت پیش فرض روی محصولات این کمپانی نصب شده است و مطالب رایگان را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.

سیستم عامل iOS 12.2 دارای 4 انیموجی جدید است. این نسخه از سیستم عامل آی او اس، قابلیت پشتیبانی از نسل دوم ایرپاد را به محصولات اپل اضافه می کند ( اپل 35 میلیون ایرپاد در سال 2018 فروخته است ). در این بروزرسانی دکمه های اختصاصی کنترل تلویزیون به کنترل سنتر اضافه می شود.

کاربران با نصب این نسخه از سیستم عامل آی او اس می توانند توسط Siri، ویدیوهای خود را در اپل تی وی پخش کنند. علاوه بر این ویژگی ها، سیستم عامل iOS 12.2 مشکلات و باگ های مربوط به نسخه های قدیمی تر سیستم عامل موبایل اپل را رفع می کند.

ارسال نظر