حضور الکترونیک آرتز در مراسم E3 2019 تایید شد؛ خبری از کنفرانس مطبوعاتی نیست!

رسانه کلیک - اگرچه حضور الکترونیک آرتز در مراسم E3 2019 رسما تایید شده، اما بر خلاف سال‌های گذشته، این شرکت پرآوازه برنامه‌ای برای برگزاری کنفرانس خبری ندارد و در عوض، امکان تجربه بازی‌های ویدیویی خود را برای حاضران فراهم خواهد کرد.

حضور الکترونیک آرتز در مراسم E3 2019 تایید شد؛ خبری از کنفرانس مطبوعاتی نیست!

با وجود اینکه هر ساله رویدادهای مختلفی در حوزه بازی‌های ویدیویی در سراسر جهان برگزار می‌شود، اما بدون هیچ شک و تردیدی، نمایشگاه E3 مهم‌ترین و بزرگ‌ترین این مراسم‌ها به شمار می‌رود که هر سال با حضور جمعی از بازی‌سازان مطرح دنیا در اواخر خرداد ماه برگزار می‎شود. از این رو، زمان چندان زیادی به برگزاری رویداد بزرگ E3 سال جاری میلادی باقی نمانده و بسیاری از شرکت‌های نامدار از جمله مایکروسافت خود را برای برگزاری یک کنفرانس هیجان انگیز آماده می‌کنند. مراسم و کنفرانس‌هایی که طی آن‌ها شاهد معرفی برنامه‌های آتی سازندگان و بازی‌های جدید خواهیم بود.

در همین راستا، چند سالی است که شرکت الکترونیک آرتز همزمان با برگزاری مراسم E3، به طور اختصاصی رویدادی را با نام EA Play برگزار می‌کند که در جریان آن به معرفی بازی‌های جدید خود می‌پردازد. با این حال، هرچند که الکترونیک آرتز امسال هم دوباره در صحنه‌ حاضر می‌شود، لیکن به نظر می‌رسد نمایشگاه امسال EA با سال‌های قبلی کاملا متفاوت است و این شرکت اگرچه مثل سابق این رویداد را با یاری هواداران خود برگزار خواهد کرد، اما این بار خبری از کنفرانس مطبوعاتی نخواهد بود!

به طور دقیق‌تر، شرکت الکترونیک آرتز ساعاتی پیش طی پیامی رسما تاریخ دقیق برگزاری مراسم EA Play 2019 را مشخص کرد که بر اساس آن، این رویداد از روز 17 خرداد ماه سال 98 (هفتم ژوئن سال جاری میلادی) آغاز شده و تا روز 19 خرداد (نهم ژوئن) ادامه خواهد داشت. با این وجود، الکترونیک آرتز برنامه‌ای برای برگزاری کنفرانس مطبوعاتی خبری ندارد و حاضران به جای تماشای مراسم معرفی بازی‌های جدید، این بار می‌توانند عناوین ویدیویی این شرکت را برای مدت محدودی تجربه کنند.

عدم برگزاری کنفرانس مطبوعاتی خبری الکترونیک آرتز در مراسم E3 2019 به معنی عدم حضور این شرکت در رویداد مذکور نیست، بلکه EA با شرکت در این نمایشگاه در نظر دارد که امکان تجربه عناوین ویدیویی خود را برای هواداران و علاقه‌مندان فراهم کند تا بازیکنان از محتویات آینده بازی‌ها و همچنین آثار بعدی این شرکت آشنا شوند. فارغ از این موارد، الکترونیک آرتز در دو روز اول مراسم EA Play چندین پخش زنده یا همان استریم زنده خواهد داشت که به لطف آن، اطلاعات بیشتری از پروژه‌ها و آثار جدید این شرکت با طرفداران به اشتراک گذاشته خواهد شد.

الکترونیک آرتز در مراسم E3 2019

با وجود تایید حضور شرکت الکترونیک آرتز در مراسم E3 2019 و اشاره به عدم برگزاری کنفرانس خبری، لیکن هنوز اطلاعاتی از بازی‌های حاضر در این رویداد ارائه نشده است. با این حال، انتظار می‌رود که بازیکنان قادر به تجربه بخشی از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order باشند و به طبع آن نیز، سازندگان جزئیات بیشتری از این اثر بزرگ منتشر کنند. علاوه بر این، بی شک بازی موفق و محبوب Apex Legends نیز در این مراسم به چشم خواهد خورد.

در همین رابطه، ذکر این نکته مهم است که شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی نیز برای اولین بار در تاریخ مراسم E3، در رویداد E3 2019 حضور نخواهد داشت. با عنایت به این موضوع و از آنجا که شرکت EA نیز به دنبال برگزاری کنفرانس خبری نیست، ظاهرا نمایشگاه امسال دیگر آن رنگ و بوی همیشگی خود را ندارد و با یک مراسم به مراتب کم اهمیت و ساده‌تری رو به رو خواهیم بود.

حال، دیدگاه شما در رابطه با عدم برگزاری کنفرانس مطبوعاتی شرکت الکترونیک آرتز در مراسم E3 2019 چیست؟ به نظر شما، آیا نمایشگاه E3 دیگر آن محبوبیت و اهمیت قبلی خود را از دست داده است؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر