منتظر معرفی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در جشن جنگ ستارگان باشید

رسانه کلیک - شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت نامدار الکترونیک آرتز طی رویداد بزرگ Star Wars Celebration به معرفی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order می‌پردازد.

منتظر معرفی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در جشن جنگ ستارگان باشید

عرضه ناموفق بازی «استار وارز بتل فرانت 2» و عملکرد ضعیف این عنوان جدا از اینکه شرکت الکترونیک آرتز را با دردسرهای مختلفی رو به رو کرد، حواشی زیادی را هم پیرامون مجموعه ویدیویی جنگ ستارگان به وجود آورد و حتی چندی پیش شاهد لغو روند ساخت یکی از نسخه‌های فرعی این فرانچایز محبوب بودیم.

با این حال، شرکت الکترونیک آرتز طی رویداد E3 سال گذشته میلادی از ساخت نسخه اصلی سری جنگ ستارگان به نام Star Wars Jedi: Fallen Order خبر داد و متاسفانه تا به امروز اطلاعات و جزئیاتی در خصوص این اثر در دسترس نیست و حتی می‌توان گفت که این عنوان هنوز معرفی نشده است. از طرفی، استودیوی «ریسپاون اینترتینمنت» (Respawn Entertainment) در حالی وظیفه ساخت عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order را برعهده دارد که یک ماهی است حسابی مشغول اولین بازی بتل رویال سری تایتانفال به نام Apex Legends بوده و این موضوع تا حدودی نگرانی هواداران از آینده مبهم این مجموعه را به دنبال داشته است.

اما، به نظر می‌رسد که عرضه بازی Apex Legends و پشتیبانی سازندگان از آن، به معنی کاهش سرعت روند ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order نیست و استودیوی ریسپاون اینترتینمنت با تقسیم اعضای خود، به خوبی و مطابق برنامه اهداف شرکت را پیش می‌برد و ظاهرا فرآیند توسعه این عنوان رو به اتمام است. در همین رابطه، ساعاتی پیش شرکت الکترونیک آرتز با انتشار توییتی در صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر خود رسما اعلام کرد که در جریان رویداد «جشن جنگ ستارگان» (Star Wars Celebration) به معرفی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order خواهد پرداخت.

الکترونیک آرتز در این خصوص گفت:

شنیدید؟ بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در مراسم جشن جنگ ستارگان حضور دارد!

بر این اساس، لازم است بدانید که جشن جنگ ستارگان هر ساله در اواسط فصل بهار با حضور جمعی از بازیگران و کارگردانان این مجموعه در ایالات متحده آمریکا برگزار می‌شود. طبق گفته مسئولان، مراسم سال جاری میلادی نیز از روز پنج‌شنبه 22 فروردین 98 (یازدهم آوریل) آغاز شده و تا روز دوشنبه 26 فروردین (پانزدهم آوریل) ادامه خواهد داشت.

معرفی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

با توجه به بیانیه الکترونیک آرتز، هرچند که در جریان رویداد مذکور شاهد حضور بازی Star Wars Jedi: Fallen Order خواهیم بود، اما مشخص نیست که این شرکت به طور کامل به معرفی این عنوان می‌پردازد و یا با انتشار یک تیزر کوتاه، مراسم معرفی کامل آن را به مراسم E3 2019 موکول خواهد کرد. البته، فراموش نکنید که شرکت EA هنوز حضور خود در این رویداد مهم صنعت بازی‌های ویدیویی را تایید نکرده است. با این حال، سوابق قبلی نشان می‌دهد که الکترونیک آرتز مثل همیشه مراسم اختصاصی خود با نام EA Play را همزمان با برگزاری E3 2019 برگزار کند.

شایان ذکر است؛ بازی مورد انتظار Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر می‌شود. همچنین، هنوز هیچ گونه پیش فروش بازی در فروشگاه‌های رسمی از جمله پلی‌استیشن استور و ایکس‌باکس لایو به چشم نمی‌خورد و انتظار می‌رود که با معرفی بازی و تعیین زمان دقیق عرضه، شاهد رونمایی از نسخه‌های مختلف و آغاز فروش آن باشیم.

حال، دیدگاه شما در رابطه با معرفی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در جریان مراسم بزرگ جشن سالانه جنگ ستارگان چیست؟ شما چه انتظاراتی از نسخه بعدی این فرانچایز پرطرفدار دارید؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر