سهم iOS 12 در میان محصولات اپل به 80 درصد رسید

رسانه کلیک - سهم iOS 12 افزایش پیدا کرد و به 80 درصد رسید. در این میان سهم سیستم عامل آی او اس 11 برابر با 12 درصد است.

سهم iOS 12 در میان محصولات اپل به 80 درصد رسید

سیستم عامل آی او اس در برابر اندروید دارای یک مزیت بسیار بزرگ است. اپل سیستم عامل موبایل خود را برای محصولات زیادی عرضه می کند و کاربران زیادی آن را روی دستگاه های خود نصب می کنند. با توجه به این موضوع، اکثر محصولات اپل دارای جدیدترین نسخه سیستم عامل iOS هستند.

به تازگی سهم iOS 12 توسط اپل مشخص شده است. این سیستم عامل توانسته به سهم بالایی در میان محصولات اپل دست پیدا کند. اپل دو آمار را برای جدیدترین سیستم عامل موبایل خود منتشر کرده که یکی از آن ها مربوط به دستگاه های معرفی شده در 4 سال گذشته و دیگری مربوط به تمام محصولات این شرکت است.

در حال حاضر 83 دستگاه هایی که در 4 سال گذشته معرفی شده اند، دارای سیستم عامل آی او اس 12 هستند. سهم iOS 12 در میان تمام محصولاتی که از آن پشتیبانی می کنند، برابر با 80 درصد است. اپل جدیدترین سیستم عامل موبایل خود را برای دستگاه های قدیمی زیادی عرضه می کند.

سیستم عامل iOS 12 تا به امروز چندین بروزرسانی دریافت کرده است ( سیستم عامل iOS 12.1.3 از سوی شرکت اپل عرضه شد ). یکی از این بروزرسانی ها مشکل امنیتی فیس تایم را رفع می کرد ( سیستم عامل iOS 12.1.4 عرضه شد؛ رفع مشکل امنیتی فیس تایم ).

انتظار می رود اپل در کنفرانس WWDC 2019 از نسخه جدید سیستم عامل موبایل خود، iOS 13 رونمایی کند. در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با تغییرات این سیستم عامل منتشر نشده است.

قبل از عرضه iOS 12، بسیاری از گزارش ها به این موضوع اشاره کرده بودند که اپل به دنبال رفع باگ های سیستم عامل موبایل خود است. با توجه به این موضوع، انتظار می رود آی او اس 13 دارای ویژگی های جدید باشد ( سیستم عامل iOS 13 برای آیفون 6s عرضه نمی شود؟ ).

ارسال نظر