الکترونیک آرتز: بازی Battlefield V انتظارات ما از نظر فروش را بر آورده نکرده است

رسانه کلیک - مدیرعامل کمپانی الکترونیک آرتز اعلام کرد که بازی Battlefield V نتوانسته عملکرد موفقی از حیث فروش داشته باشد.

الکترونیک آرتز: بازی Battlefield V انتظارات ما از نظر فروش را بر آورده نکرده است

در جریان اعلام درآمد مالی الکترونیک آرتز، مدیر عامل این کمپانی، اندرو ویلسون گفت که بازی Battlefield V نتوانسته از نظر فروش به موفقیتی که این کمپانی در نظر داشته است، برسد.

ویلسون با اعلام چند موضوع نشان که چرا بازی نتوانسته آنطور که باید و شاید از نظر فروش عملکرد خوبی داشت باشد. اولین دلیل، تاخیر یک ماهه بازی از تاریخ 19 اکتبر (27 مهرماه) به 20 نوامبر (29 آبان) و عرضه بازی در یک تعطیلات بسیار شلوغ است. همچنین، ویلسون افزود که اولویت داشتن بخش تک نفره به بخش بتل رویال بازی، می‌تواند یکی از عوامل کاهش فروش بازی باشد. پس از آن، مدیر امور مالی الکترونیک آرتز، بلیک یورگنسن اعلام کرد که تا به حال 7.3 میلیون نسخه از بازی Battlefield V به فروش رسیده که این رقم 1 میلیون کمتر از چیزی است که این کمپانی انتظار آن را داشته است.

همچنین، الکترونیک آرتز اعلام کرد که سال گذشته 27 میلیون بازیکن، Battlefield را تجربه کرده‌اند و این کمپانی مدت طولانی از این بازیکنان پشتیبانی خواهد کرد. لازم به ذکر است که بخش بتل رویال بازی Battlefield V از ماه مارس راه‌اندازی خواهد شد.

شما می‌توانید نقد و بررسی ویدیویی و متنی رسانه کلیک از بازی Battlefield V را از اینجا مشاهده کنید.

ارسال نظر