تعداد بازیکنان بازی Apex Legends به بیش از 1 میلیون نفر رسید

رسانه کلیک - تنها در عرض کمتر از هشت ساعت، تعداد بازیکنان بازی Apex Legends از مرز یک میلیون نفر عبور کرد و جالب‌تر اینکه هر لحظه رقم قابل توجهی به این تعداد شده و این عنوان در حال شکست رکوردهای متعددی است!

تعداد بازیکنان بازی Apex Legends به بیش از 1 میلیون نفر رسید

با بالا گرفتن شایعه ساخت و عرضه نسخه بتل رویال بازی تایتانفال، سرانجام استودیوی ریسپاون اینترتینمنت ( Respawn Entertainment ) لب به سخن گشود و در جریان جدیدترین برنامه استریم خود، از اولین اثر ویدیویی سبک رویال خود و شرکت الکترونیک آرتز رونمایی کرد. اثری که به نام Apex Legends شناخته شده و تجربه منحصر به فردی از حالت محبوب و مهیج بتل رویال را در قالب یک بازی رایگان (Free to Play) برای بازیکنان به ارمغان آورده است.

بر اساس بیانیه جدید این استودیو، به نظر می‌رسد که ویژگی‌ها و نوآوری‌های بازی Apex Legends باعث شده تا بازیکنان زیادی به سمت تجربه آن بروند و این اثر یک شروع طوفانی و باورنکردنی‌ داشته است. شروعی که در کتار برانگیختن تعجب گیمرها، خود سازندگان را نیز مات و مبهوت موفقیت و محبوبیت خود کرده است.

به طور دقیق‌تر، آقای وینس زامپلا (Vince Zampella)، رئیس ارشد استودیوی ریسپاون اینترتینمنت، طی توییتی در صفحه شخصی شبکه اجتماعی توییتر خود رسما اعلام کرد که تنها در عرض کمتر از هشت ساعت، بالغ بر یک میلیون نفر به تجربه بازی Apex Legends پرداخته‌اند. وی در ادامه بخاطر حمایت عالی بازیکنان، از آن‌ها صمیمانه تشکر کرد.

آقای وینس زامپلا درباره تعداد بازیکنان بازی Apex Legends می‎‌گوید:

من واقعا شگفت زده شده‌ام! تعداد بازیکنان بازی Apex Legends در عرض کمتر از هشت ساعت به یک میلیون نفر رسید. از همه شما به خاطر پشتیبانی و تجربه این عنوان صمیمانه تشکر می‌کنیم. شما بی‌نظیر هستید.

بدین ترتیب، با توجه به اینکه تفاوت‌هایی در میان این عنوان و دو اثر پابجی و فورتنایت مشاهده می‌شود و نوآوری‌های جذابی که تجربه آن را به نسبت سایر رقبا لذت بخش‌تر و تکنیکی‌تر کرده، انتظار می‌رود که این بازی به‌زودی رکوردهای مختلفی را شکسته و حتی لقب قوی‌ترین و بهترین عرضه سال را نیز از آن خود کند.

تعداد بازیکنان بازی Apex Legends

بازی Apex Legends یک اثر ویدیویی در سبک بتل رویال است که داستان آن در جهان سری پرطرفدار تایتانفال جریان دارد. با این وجود، به دلیل آن که این عنوان به ریشه‌های اصلی سبک بتل رویال پایبند بماند و گیم‌پلی آن از حالت تعادل خارج نشود، خبری از حضور تایتان‌ها و همچنین امکان پرش بلند و حرکت روی دیوارها در این بازی نیست.

از طرفی، هرچند گیم‌پلی و قوانین Apex Legends تفاوتی با دو بازی پابجی و فورتنایت ندارد، اما این بازی بیشتر از رقبا به همکاری تیمی توجه کرده و بازیکنان در قالب بیست تیم سه نفره، در جهانی مشترک با یکدیگر به مبارزه می‌پردازند. همچنین، حضور هشت شخصیت‌ مختلف که هر کدام توانایی‌ها و قابلیت‌های منحصر به فردی دارند، این عنوان را از سایر بازی‌های مشابه و هم رده خود متمایز کرده است. از دیگر نکات مرتبط با این عنوان، می‌توان به Battle Pass بازی اشاره کرد که عملکردی مشابه به فصل‌های بازی فورتنایت دارد و با گذشت زمان، محتویات و ویژگی‌های جدیدی را به این اثر اضافه خواهد کرد. به علاوه، سازندگان پس از دستیابی به این موفقیت خیره کننده، خبر از پشتیبانی ده ساله از این بازی داده‌اند.

شایان ذکر است؛ بازی بتل رویال Apex Legends روز دوشنبه پانزدهم بهمن ماه سال جاری (چهارم ماه فوریه سال میلادی 2018) به صورت رایگان برای سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد و در حال حاضر، علاقه‌مندان با مراجعه به سه فروشگاه ایکس‌باکس لایو، پلی‌استیشن و اوریجین و دریافت آن، می‌توانند به تجربه این عنوان ویدیویی مهیج و محبوب بپردازند.

حال، دیدگاه شما در رابطه با تعداد بازیکنان بازی Apex Legends و عملکرد خیره کننده و صدالبته باورنکردنی این اثر ویدیویی چیست؟ به نظر شما، آیا این اثر به‌زودی پایان عمر دو بازی پابجی و فورتنایت را رقم خواهد زد؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر