شخصیت Kronika در بازی Mortal Kombat 11 قابل بازی نخواهد بود

رسانه کلیک - با توجه به صحبت‌های یکی از اعضای استودیو ندررلم، شخصیت Kronika در بازی Mortal Kombat 11 قابل بازی نخواهد بود.

شخصیت Kronika در بازی Mortal Kombat 11 قابل بازی نخواهد بود

تا به حال، حضور چند کارکتر از جمله، Sonya Blade، Scorpion، Baraka، Geras، Skarlet و Raiden در بازی Mortal Kombat 11 رسما تایید شده است. اما با توجه به اطلاعات بدست آمده، شخصیت Kronika که اتفاقا با توجه به صحبت‌های سازندگان نقش مهمی را در داستان بازی ایفا می‌کند، قابل بازی نخواهد بود.

در همین راستا، تیاگو گومز یکی از اعضای استودیو ندررلم در مصاحبه‌ای با IGN بزریل اعلام کرد که Kronika با توجه به این کنترل زمان و فضا را اختیار دارد، نقش مهمی در داستان بازی Mortal Kombat 11 ایفا خواهد کرد اما متاسفانه این بدین معنی نیست که بازیکنان می‌توانند مبارزه با این کارکتر را در بازی تجربه کنند. این موضوع احتمالا بسیاری از طرفداران را نا امید کرده است اما می‌توان انتظار داشت حداقل در نسخه اصلی بازی این کارکتر قابل بازی نباشد و شاید مثل کارکتر Tanya در Mortal Kombat X، بعدها در قالب یک بسته الحاقی قابل خریداری باشد.

چندی پیش نیز در خبری خواندیم که شخصی‌سازی کارکترها در Mortal Kombat 11 هیچ تاثیری در روند گیم‌پلی بازی نخواهند داشت و صرفا برای جلوه ظاهری کاربرد دارند.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ 23 آپریل (3 اردیبهشت 1398) برای پلتفرم‌های، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

ارسال نظر