بیش از 10 میلیون نفر کنسرت مارشملو در بازی Fortnite را تماشا کرده‌اند!

رسانه کلیک - به گفته آقای جف کیلی، مسئول برگزاری رویداد بزرگ TGA، بالغ بر 10 میلیون نفر به صورت زنده به تماشای کنسرت مارشملو در بازی Fortnite پرداخته‌اند که رقم قابل توجهی است.

بیش از 10 میلیون نفر کنسرت مارشملو در بازی Fortnite را تماشا کرده‌اند!

در حالی که شاید از مشاهده عنوان این مطلب تعجب کرده‌اید، اما باید بدانید که خلاقیت اپیک گیمز تمامی ندارد و این شرکت با وجود اینکه با ساخت عنوان «فورتنایت» رکورد‌های زیادی را در صنعت بازی‌های ویدیویی جا به جا کرده و در حال حاضر صاحب محبوب‌ترین اثر ویدیویی جهان است، لیکن همچنان به پشتیبانی قوی خود از این عنوان ادامه می‌دهد و این بار برای ایجاد تنوع در بازی، به سراغ پخش زنده کنسرت آهنگ‌ساز مشهور جهان یعنی مارشملو رفته است.

در ابتدا، بد نیست بدانید که مارشملو یک آهنگ‌ساز در سبک موسیقی الکترونیک است که به خاطر نواختن موزیک‌های شاد، پرانرژی و شورانگیز، در نزد بین الملل از شهرت بسیار بالایی برخوردار بوده و برای عدم نمایش چهره خود، اغلب از یک پوشش جالب و سرپوش مخصوص به خود استفاده می‌کند. حال، ماجرا از این قرار است که با همکاری مارشملو و شرکت اپیک گیمز، کاربران و بازیکنان عنوان Fortnite روز گذشته میزبان کنسرت زنده این هنرمند بودند.

به طور دقیق‌تر، سازندگان در راس ساعت مقرر، امکان تیراندازی و کشت و کشتار بازیکنان در بازی فورتنایت را سلب و همه را به تماشای زنده کنسرت مارشملو و رقص در آن دعوت کردند. موضوعی که به خودی خود جالب و یک ایده منحصر به فردی به شمار می‌رود که کاربران را کمی از فضای مبارزه دور کرده و آن‌ها را به طرق دیگری سرگرم کرده است.

در همین راستا، آقای جف کیلی (Geoff Keighley)، مسئول برگزاری رویداد بزرگ The Game Awards، اخیرا در صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر خود گزارش جالبی از تعداد تماشاگران کنسرت مارشملو در بازی Fortnite ارائه کرده است. به گفته وی، نزدیک به 10 میلیون نفر در ساعت مقرر در این عنوان حضور پیدا کرده و با شرکت در این کنسرت، از تماشای زنده آن لذت بردند. جالب‌تر اینکه این گزارش صرفا به بازیکنان حاضر در بازی خلاصه شده و بدیهی است که میلیون‌ها نفر خارج از بازی و از طریق استریم‌ها این کنسرت مهیج را تماشا کرده‎‌اند.

کنسرت مارشملو در بازی Fortnite در منطقه Pleasent Park برگزار شد و نزدیک به ده دقیقه به طول انجامید. در جریان این کنسرت، برای آنکه بازیکنان به سرعت از نقاط مختلف دنیای بازی به استیج این رویداد برسند، قابلیت پرواز در آسمان فعال شده بود. همچنین، جهت تمرکز کاراکتر‌ها و رقص جالب‌آن‌ها، امکان هرگونه تیراندازی در بازی وجود نداشت و نمایش نورهای خیره کننده و رقص شخصیت‌ها، شب متفاوتی را در کارنامه بازی فورتنایت رقم زد. البته، نمایش زنده اولین کنسرت مجازی هم‌اکنون به پایان رسیده و گیم‌پلی بازی فورتنایت به حالت عادی خود بازگشته است.

با توجه به برگزاری چنین رویداد تفریحی جالب در بازی بتل رویال و محبوب فورتنایت، هیچ شکی نیست که باید شرکت اپیک گیمز را تحسین کرد. اقدامی که تا به امروز مشابه آن در هیچ اثر ویدیویی به چشم نخورده و با فاصله گرفتن از سبک سنتی بازی‌ها، سرگرمی لذت بخشی را برای بازیکنان به ارمغان آورد.

شایان ذکر است؛ بازی محبوب و پرطرفدار فورت‌نایت هم‌اکنون روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، پی‌سی و نینتندو سوییچ قابل دسترس است. همچنین، کاربران و دارندگان گوشی‌های موبایل مبتنی بر سیستم عامل ای او اس (iOS) و اندروید نیز می‌توانند این عنوان ویدیویی را به صورت رایگان روی موبایل‌های خود تجربه کنند.

حال، دیدگاه شما در رابطه با پخش زنده کنسرت‌ها در عناوین ویدیویی و نمایش کنسرت مارشملو در بازی Fortnite چیست؟ آیا شما هم این کنسرت را به صورت زنده از طریق این بازی تماشا کردید؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر