شخصی‌سازی کاراکترها در بازی Mortal Kombat 11 صرفا جلوه ظاهری خواهند داشت

رسانه کلیک - مطابق اعلام استودیو ندررلم، شخصی‌سازی کاراکترها از طریق مکانیزم Gear در بازی Mortal Kombat 11 تنها جلوه ظاهری دارند و قدرت کاراکترها را افزایش نخواهند داد.

شخصی‌سازی کاراکترها در بازی Mortal Kombat 11 صرفا جلوه ظاهری خواهند داشت

اگر بازی Injustice 2 را تجربه کرده باشید، قطعا می‌دانید که با تغییرات اعمال شده بر روی زره‌های شخصیت خود می‌توانستید سطح بالاتری از رقیب خودتان داشته باشید. حال مطابق اعلام استودیو ندررلم، در بازی Mortal Kombat 11 تغییرات اعمال شده بر روی زره‌های شخصیت‌ها، تنها جلوه ظاهری خواهند داشت و تمامی مبارزات برابر خواهند بود.

ترور تراب، یکی از اعضای استودیو ندررلم در طی مصاحبه‌ای با Xbox Wire درباره اینکه چرا سیستم شخصی‌سازی Injustice 2 در بازی Mortal Kombat 11 به کار گرفته نخواهد شد توضیحاتی ارائه داد. او گفت:

یکی از تغییرات عمده Mortal Komabt 11 این است که Gear قدرت شما را بالا نخواهند برد و صرفا از نظر ظاهر تغییراتی را اعمال خواهند کرد.

با این حال، تراب اعلام کرد که شما راه‌هایی برای ارتقاء شخصیت‌های موردنظر خودتان دارید اما Gear این کار را انجام نخواهند داد. استفاده از این قابلیت در بازی صرفا به شما کمک می‌کند تا کاراکتر خود را آنطور که دوست دارید شخصی‌سازی کنید. تراب افزود:

شما می‌توانید کاراکتر خود را عمیقا شخصی‌سازی کنید. به عنوان مثال، شخصیت اسکارلت (Skarlet) قابلیتی دارد که می‌توانید میزان عمر خود را با با دریافت خون بیشتر کند. شما می‌توانید با اعمال این قابلیت‌ها صرفا تفاوت در کاراکتر خود ایجاد کنید.

همچنین، پیش از این در خبری خواندیم که احتمال دارد، بخش داستانی بازی دارای پایان بندی‌های مختلفی باشد. بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ 23 آپریل (3 اردیبهشت) برای پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

ارسال نظر