سیستم عامل iOS 13 برای آیفون 6s عرضه نمی شود؟

رسانه کلیک - گزارش جدیدی در رابطه با سیستم عامل iOS 13 در اینترنت منتشر شده که بر اساس آن، این نسخه از سیستم عامل موبایل اپل برای آیفون 6 اس عرضه نمی شود.

سیستم عامل iOS 13 برای آیفون 6s عرضه نمی شود؟

هر ساله اپل از نسخه جدید سیستم عامل موبایل خود رونمایی می کند و آن را در اختیار کاربران قرار می دهد. در این میان برخی از دستگاه های این شرکت کوپرتینویی به جدیدترین نسخه از سیستم عامل آی او اس بروزرسانی نمی شوند.

در حالی که اپل سیستم عامل iOS 12 را برای تعداد زیادی از محصولات خود عرضه کرده، تمامی آن ها به صورت کامل از این سیستم عامل پشتیبانی نمی کنند. آیفون 5S، آیفون 6، آیفون 6 پلاس، نسل ششم آیپاد تاچ، آیپد مینی 2، آیپد مینی 3، آیپد مینی 4، آیپد ایر و آیپد ایر 2 تنها از برخی ویژگی های iOS 12 پشتیبانی می کنند.

گوشی های آیفون 6s، آیفون 6s پلاس و گوشی های جدیدتر این برند به همراه آیپد 2017 و تمام نسخه های آیپد پرو به صورت کامل از تمام ویژگی های آی او اس 12 پشتیبانی می کنند.

اندروید های ارزان‌قیمت، رقیب سرسخت آیفون

بر اساس گزارشی که به تازگی در اختیار رسانه ها قرار گرفته است، محصولاتی که پیش از سال 2016 توسط اپل معرفی و روانه بازار شده اند، از سیستم عامل iOS 13 پشتیبانی نمی کنند. این نسخه از سیستم عامل موبایل اپل در کنفرانس WWDC این شرکت معرفی می شود. انتظار می رود این کنفرانس در ماه ژوئن برگزار شود.

در صورتی که گزارش اخیر صحت داشته باشد، گوشی های آیفون 5s، آیفون SE، آیفون 6، آیفون 6 پلاس، آیفون 6s و آیفون 6s پلاس این بروزرسانی را دریافت نمی کنند. آیپد مینی 2، آیپد مینی 3، آیپد مینی 4، آیپد ایر و آیپد ایر 2 نیز به iOS 13 آپدیت نمی شوند.

با توجه به این گزارش، کاربران گوشی های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس به همراه صاحبان محصولات جدیدتر اپل قادر به دریافت سیستم عامل iOS 13 خواهند بود.

ارسال نظر