بازی های رایگان ماه فوریه ایکس باکس لایو گلد

رسانه کلیک - شرکت نامدار مایکروسافت به‌تازگی فهرست اسامی بازی های رایگان ماه فوریه 2019 ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت که از عرضه دو عنوان مهیج Bloodstained: Curse of the Moon و Super Bomberman R برای کنسول ایکس‌باکس وان خبر می‌دهد.

بازی های رایگان ماه فوریه ایکس باکس لایو گلد

با اتمام ماه ژانویه، ردموندی‌ها بار دیگر به برنامه عرضه بازی‌های رایگان ماهانه ایکس‌باکس لایو گلد ادامه دادند و ساعاتی پیش فهرست اسامی بازی های رایگان ماه فوریه 2019 این سرویس به همراه زمان انتشار آن‌ها مشخص شد. در همین رابطه، اگرچه عناوین این ماه مثل همیشه تعریف و تمجدید خاصی ندارد، اما تجربه آن‌ها می‌تواند شما را برای مدت نسبتا طولانی به خود سرگرم کند و لحظات شیرینی را برای شما به ارمغان بیاورد.

به بیان دقیق‌تر، اولین بازی ریگان این ماه سرویس ایکس‌باکس لایو گلد برای کنسول ایکس‌باکس وان، Bloodstained: Curse of the Moon نام دارد. عنوانی که شاید در وهله اول چندان جالب، مهیج و مشهور به نظر نرسد، اما بازخوردهای مثبت منتقدان و صدالبته امتیازات بالای کاربران و بازیکنان آن، گیم‌پلی هیجان انگیز بازی را نشان می‌دهد. بد نیست بدانید که این بازی در حالت عادی با قیمت 9.99 دلار برای تمامی پلتفرم‌ها به فروش می‌رسد.

Super Bomberman R دومین بازی رایگان ماه فوریه سرویس ایکس‌باکس لایو به شمار رفته که نزدیک به دو سال از عرضه آن می‌گذرد. این عنوان ویدیویی که توسط شرکت ژاپنی نامدار کونامی ساخته شده، در ابتدا به دست دارندگان کنسول نینتندو سوییچ رسید که عملکرد ضعیف آن باعث شد تا بعدها بازی به سایر کنسول‌ها و پلتفرم رایانه شخصی نیز راه پیدا کند. هرچند، این عنوان گران‌ترین اثر ویدیویی رایگان ماه ژانویه سرویس ایکس‌باکس لایو گلد محسوب می‌شود، اما کمی دور از انتظار است که مورد پسند تمامی بازیکنان قرار گیرد!

بر خلاف بازی‌های ضعیف کنسول ایکس‌باکس وان، در طرف دیگر کاربران و دارندگان کنسول نسل هفتم ایکس‌باکس 360 در ماه فوریه می‌توانند از تجربه رایگان دو بازی محبوب Assassin's Creed Rogue و Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy لذت ببرند. بدین ترتیب، ارزش تمامی بازی‌ های رایگان ماه فوریه 2019 ایکس باکس لایو گلد برابر با 90 دلار است.

ذکر این نکته مهم است که به لطف قابلیت محبوب «پشتیبانی از نسل قبل» (Backward Compatibility)، هر دو عنوان ویدیویی کنسول ایکس‌باکس 360 به صورت رایگان روی ایکس‌باکس وان نیز قابل اجرا است. در نتیجه، کاربران کنسول Xbox One مثل همیشه در این ماه میزبان چهار اثر مختلف هستند.

در ادامه می‌توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه فوریه 2019 ایکس باکس لایو گلد و همچنین زمان عرضه آن را مشاهده کنید.

بازی‌های رایگان کنسول ایکس‌باکس وان

  • Bloodstained: Curse of the Moon

تاریخ شمسی: از روز جمعه 12 بهمن ماه سال 97 الی پنج‌شنبه 9 اسفند

تاریخ میلادی: از یکم فوریه سال میلادی 2019 الی 28 فوریه

  • Super Bomberman R

تاریخ شمسی: از روز جمعه 12 بهمن ماه سال 97 الی جمعه 24 اسفند

تاریخ میلادی: از یکم فوریه سال میلادی 2019 الی 15 مارس

  • WRC 6 FIA World Rally Championship

تاریخ شمسی: از روز چهارشنبه 26 دی ماه سال 97 الی جمعه 26 بهمن

تاریخ میلادی: از 16 ژانویه سال میلادی 2019 الی 15 فوریه

بازی‌های رایگان کنسول ایکس‌باکس 360

  • Assassin's Creed Rogue

تاریخ شمسی: از روز جمعه 12 بهمن ماه سال 97 الی جمعه 26 بهمن

تاریخ میلادی: از یکم فوریه سال میلادی 2019 الی 15 فوریه

  • Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

تاریخ شمسی: از روز شنبه 27 بهمن ماه سال 97 الی پنج‌شنبه 9 اسفند

تاریخ میلادی: از 16 فوریه سال میلادی 2019 الی 28 فوریه

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه فوریه 2019 ایکس باکس لایو گلد در تاریخ های ذکر شده به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو مراجعه کنید.

فراموش نکنید که تمامی عناوین ویدیویی فوق صرفا برای کاربران و مشترکین سرویس ایکس‌باکس لایو گلد یا همان اشتراک طلایی ایکس‌باکس در نظر گرفته شده و در صورتی که جزو کاربران عادی این پلتفرم باشید، متاسفانه به صورت رایگان قادر به دریافت بازی‌های مذکور نخواهید بود.

حال، دیدگاه شما در رابطه با بازی های رایگان ماه فوریه 2019 ایکس باکس لایو گلد چیست؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را پس از تجربه عناوین ویدیویی رایگان این ماه با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر