بازی های رایگان ماه فوریه پلی استیشن پلاس معرفی شدند

رسانه کلیک - شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی ساعاتی پیش از فهرست اسامی بازی های رایگان ماه فوریه 2019 پلی استیشن پلاس پرده برداشت که بر اساس آن، در این ماه بازیکنان میزبان دو عنوان فوق العاده For Honor و فصل اول سری Hitman هستند.

بازی های رایگان ماه فوریه پلی استیشن پلاس معرفی شدند

در واپسین روزهای ماه ژانویه، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی به رسم همیشه فهرست اسامی بازی های رایگان ماه فوریه 2019 پلی استیشن پلاس را با بازیکنان و کاربران کنسول‌های به اشتراک گذاشت و از عرضه رایگان عناوین ویدیویی بزرگی همچون فصل اول سری پرطرفدار هیتمن و اثر موفق فور آنر خبر داد که بر این اساس، کاربران می‌توانند این ماه را با تجربه بازی‌های مذکور به بهترین شکل ممکن سپری کنند.

بدون هیچ تردیدی، بازی For Honor را می‌توان برجسته‌ترین بازی رایگان این ماه سرویس پلی‌استیشن پلاس در نظر گرفت که به‌زودی به صورت رایگان در اختیار اعضای سرویس یاد شده قرار می‌گیرد. این عنوان اگرچه در اوایل انتشار خود با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کرد، اما پشتیبانی تحسین آمیز شرکت یوبی‌سافت از آن و عرضه به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی رایگان، فور آنر را به جایگاه اصلی خود رساند.

در طرف دیگر، در حالی که این روزها طرفداران سری هیتمن مشغول تجربه نسخه دوم آن هستند، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی با همکاری شرکت اسکوئر انیکس، فصل اول مجموعه Hitman را برای مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس رایگان کرده است. فصل اول سری هیتمن به صورت اپیزودیک در شش قسمت مختلف عرضه شد و تجربه جدیدی را برای علاقه‌مندان رقم زد.

از بازی‌های رایگان کنسول پلی‌استیشن 4 که بگذریم، سونی در این ماه دو بازی ویدیویی Divekick و Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots را برای کاربران کنسول نسل هفتم پلی‌استیشن 3 در نظر گرفته است. علاوه بر این، دارندگان کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا در این ماه می‌توانند از تجربه رایگان سه بازی Gunhouse، Rogue Aces و Divekick روی دستگاه خود لذت ببرند. گفتنی است که هر سه بازی مذکور، از قابلیت کراس بای پشتیبانی کرده و دو تا از آن‌ها روی کنسول پلی‌استیشن 4 نیز قابل اجرا است.

در ادامه می‌توانید فهرست کامل اسامی بازی های رایگان ماه فوریه 2019 پلی استیشن پلاس را مشاهده کنید. کلیه عناوین ویدیویی زیر از روز سه‌شنبه شانزدهم بهمن ماه سال 97 (پنجم ماه فوریه سال آینده میلادی) به صورت رایگان در دسترس بازیکنان هر پلتفرم قرار می‌گیرد.

بازی‌های رایگان کنسول پلی‌استیشن 4

  • For Honor
  • Hitman Season 1
  • Gunhouse (همچنین روی پلی‌استیشن ویتا)
  • Rogue Aces (همچنین روی پلی‌استیشن ویتا)

بازی‌های رایگان کنسول پلی‌استیشن 3

  • Divekick (Cross-Buy)
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

بازی‌های رایگان کنسول پلی‌استیشن ویتا

  • Gunhouse (همچنین روی پلی‌استیشن 4)
  • Rogue Aces (همچنین روی پلی‌استیشن 4)
  • Divekick (همچنین روی پلی‌استیشن 3)

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه فوریه 2019 پلی استیشن پلاس در تاریخ یاد شده به فروشگاه رسمی پلی‌استیشن استور مراجعه کنید.

فراموش نکنید که تنها چند روز به پایان فرصت دریافت عناوین ویدیویی ماه ژانویه امسال این سرویس باقی مانده است. بدین ترتیب، چنانچه تا به امروز موفق به دریافت بازی‌های این ماه نشده‌اید، فرصت را از دست ندهید و هم‌اکنون دو عنوان Steep و Portal Knights برای کنسول پلی‌استیشن 4 را به حساب کاربری خود اضافه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

همچنین، ذکر این نکته مهم است که شرکت سونی به‌زودی برنامه انتشار بازی‌های رایگان دو کنسول پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن ویتا از طریق سرویس پلی‌استیشن پلاس را متوقف کرده و بیشتر از پیش روی عرضه عناوین رایگان کنسول کنونی خود یعنی پلی‌استیشن 4 متمرکز می‌شود.

حال، حتما دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود در رابطه با بازی های رایگان ماه فوریه 2019 پلی استیشن پلاس را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر