استودیوی سانتا مونیکا در حال جذب نیرو برای پروژه بعدی خود است!

رسانه کلیک - پس از ترک چند تن از اعضای استودیوی سانتا مونیکا سونی، این شرکت سرشناس بازی سازی نیروی جدیدی در زمینه‌های مختلف استخدام و ظاهرا فرآیند توسعه پروژه‌های بعدی خود را آغاز می‌کند.

استودیوی سانتا مونیکا در حال جذب نیرو برای پروژه بعدی خود است!

سال میلادی 2018 را می‌توان یکی از دوره‌های طلایی استودیوی سانتا مونیکا سونی دانست چرا که این شرکت پس از چندین سال تلاش بی‌وقفه، سرانجام نسخه جدید مجموعه پرطرفدار God of War را در اواسط این سال منتشر کرد و موفقیت دیگری را در کارنامه خود به ثبت رساند. در این میان، در حالی که هیچ کمبودی از حیث نیرو در این استودیو احساس نمی‌شد، اما چند تن از طراحان و تولید کنندگان سانتا مونیکا سونی از جمله آقای کریس اونیل و برین وسترگارد پس از عرضه بازی «خدای جنگ» این استودیو را ترک کرده و در عوض، دوره جدید فعالیت کاری خود در استودیوی The Initiative مایکروسافت را آغاز کردند.

از این رو، بدیهی است که با جدایی طراح مراحل و یکی از تولید کنندگان بازی خدای جنگ از سانتا مونیکا سونی (SIE Santa Monica Studio) این استودیو در حال حاضر در برخی سمت‌ها با کمبود نیرو رو به رو شده است. در همین رابطه، به نظر می‌رسد که این استودیوی نامدار بازی سازی هم‌اکنون در حال استخدام نیرو برای تکمیل کادر کاری خود است که این موضوع، به نوعی از آغاز فرآیند ساخت و توسعه پروژه بعدی سانتا مونیکا سونی خبر می‌دهد.

به بیان دقیق‌تر، با وجود اینکه کمتر از یک سال از عرضه بازی جدید سانتا مونیکا سونی می‌گذرد، اما این استودیو هیچ برنامه‌ای برای استراحت ندارد و چندی پیش در صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر خود رسما از افراد واجد شرایط برای همکاری در زمینه‌‎های مختلف دعوت به عمل آورد. نکته قابل توجه این است که این استودیو جدا از اینکه جایگاه افراد از دست رفته خود را پر می‌کند، به دنبال گسترش حوزه فعالیت کاری و خانواده خود نیز است و با جذب برنامه نویس مدیریت گیم‌پلی، مهندس طراح و غیره، پنج شغل و سمت جدید نیز به شرکت خود اضافه خواهد کرد.

بیانیه رسمی استودیوی سانتا مونیکا سونی در این خصوص به شرح زیر است:

ما در حال گسترش خانواده خود هستیم!

[از افراد باتجربه در زمینه‎‌های زیر دعوت به عمل می‌آید]

طراح ارشد مبارزات، طراح ارشد انیمیشن، مدیر برنامه نویس موتور بازی سازی و مدیر فناوری و هنر

البته، این استودیو متاسفانه هنوز اطلاعاتی در خصوص پروژه بعدی خود فاش نکرده و عنوان ویدیویی جدید آن‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. هرچند، بسیاری از بازیکنان و تحلیل‌گران بر این باور هستند که با توجه به عملکرد عالی بازی خدای جنگ، سانتا مونیکا سونی با جذب نیرو تازه و تکمیل کادر خود، حتما به سراغ ساخت دنباله این مجموعه می‌رود. موضوعی که چندی پیش آقای کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان بازی God of War، به طور غیر مستقیم آن را تایید کرده و در گفت وگویی با شرکت سرگرمی Kinda Funny، از وجود ایده بلندپروازانه و کامل برای ساخت دنباله این مجموعه محبوب سخن گفته است.

در هر صورت، ظاهرا این استودیو با جذب نیروی تازه، سعی در آغاز مراحل پیش تولید بازی جدید خود در سال جاری میلادی دارد. حال چنانچه گمانه‌زنی در خصوص توسعه نسخه بعدی سری خدای جنگ صحت داشته باشد، قاعدتا این بازی در نسل نهم کنسول‌ها روی دستگاه پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد و به این زودی‌ها نباید منتظر انتشار جزئیات بیشتر در این باره باشیم.

گفتنی است؛ بازی خدای جنگ در روز جمعه 31 فروردین (20 آوریل سال میلادی 2018) توسط شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به صورت انحصاری بر روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد و در حال حاضر نسخه استاندارد آن با قیمت 39.99 دلار در فروشگاه پلی‌استیشن به فروش می‌رسد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با جذب و استخدام نیروی جدید توسط استودیوی سانتا مونیکا سونی چیست؟ به نظر شما، پروژه بعدی این شرکت مربوط به مجموعه God of War می‌شود و یا شاهد معرفی و عرضه یک اثر ویدیویی کاملا جدیدی خواهیم بود؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر