بازی Forza Horizon 4 بیش از 7 میلیون بازیکن دارد!

رسانه کلیک - بر اساس گفته سازندگان، تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 4 پس از عرضه موفق بسته الحاقی Fortune Island به بیش از 7 نفر رسیده که رقم قابل توجهی است.

بازی Forza Horizon 4 بیش از 7 میلیون بازیکن دارد!

بدون هیچ شک و تردیدی، مجموعه «فورتزا هورایزن» یکی از بهترین عناوین ویدیویی ریسینگ به شمار می‌رود که تجربه لذت بخش و هیجان انگیزی از ماشین‌رانی و رانندگی در جاده‌ها، کوهستان‌ها و بزرگ‌راه‌ها را برای علاقه‌مندان به ارمغان آورده است. حال، چیزی در حدود چهار ماه از انتشار نسخه چهارم این فرانچایز بزرگ می‌گذرد و این عنوان به لطف تنوع باورنکردنی خودروها، گیم‌پلی مهیج و ویژگی جدید خود یعنی تغییر مداوم فصل و نمایش مناظر زیبا در فصول مختلف، عملکرد بی‌نظیری در این مدت داشته است.

به عبارتی، در حالی که صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر مجموعه فورتزا پس از عرضه بسته الحاقی Fortune Island هیچ حرفی از بازی Forza Horizon 4 به میان نمی‌زد، اما به نظر می‌رسد که این عنوان در سکوت خبری همچنان به رشد صعودی خود ادامه داده و نظر طرفداران و بازیکنان زیادی را به خود جلب کرده است.

در همین رابطه، چندی پیش صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر مجموعه فورتزا آمار جدیدی از تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 4 منتشر کرد که نشان از محبوبیت این عنوان نزد گیمرها دارد. به گفته شرکت مایکروسافت، پس از انتشار اولین بسته الحاقی، بیش از هفت میلیون نفر تا به امروز به تجربه این عنوان ویدیویی پرداخته‌اند. آماری که رکورد جدیدی برای مجموعه فورتزا هورایزن به ثبت رسانده است.

شرکت مایکروسافت در صفحه رسمی توییتر مجموعه فورتزا نوشت:

چه شروع خوبی برای سال میلادی 2019! تنها با گذشت یک ماه از عرضه بسته الحاقی Fortune Island، ما هم‌اکنون عبور تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 4 از مرز 7 میلیون نفر را جشن می‌گیریم! از همه هواداران و طرفداران سری فورتزا تشکر می‌کنیم.

اگرچه هیچ شکی نیست که عرضه بسته الحاقی Fortune Island روی افزایش تعداد بازیکنان این عنوان ویدیویی تاثیرگذار بوده، اما فورتزا هورایزن 4 در زمان عرضه نیز عملکرد خوبی داشته و تنها با گذشت یک هفته از انتشار خود، نزدیک به 2 میلیون بازیکن داشت. البته، این گزارش به معنی فروش هفت میلیون نسخه‌ای بازی نیست و دو این آمار با یکدیگر کاملا متفاوت هستند.

به علاوه، هرچند که بازی فورتزا هورایزن 4 توانسته رکورد بیشترین تعداد بازیکنان مجموعه Forza را به نام خود ثبت کند، اما این عنوان موفقیت خود را مدیون عرضه در سرویس «ایکس باکس گیم پس» است.

به عبارت دیگر، از آنجا که این عنوان همزمان با عرضه جهانی در ایکس باکس گیم پس نیز منتشر شده، اعضای سرویس مذکور بدون نیاز به خرید بازی قادر به تجربه آن هستند. بدین ترتیب، هنوز مشخص نیست که از این هفت میلیون نفر، چه تعداد نسبت به خرید بازی اقدام کرده و چه تعداد مربوط به کاربران سرویس ایکس باکس گیم پس است. در همین راستا، بد نیست بدانید که بازی State of Decay 2 نیز به لطف عرضه در سرویس Xbox Game Pass، در کمتر از دو هفته به جامعه دو میلیون نفری دست یافت.

شایان ذکر است؛ بازی بی‌نظیر و پرطرفدار فورتزا هورایزن 4 در روز دهم مهر ماه سال جاری (دوم ماه اکتبر سال میلادی 2018) توسط استودیوی پلی‌گراند گیمز و شرکت مایکروسافت به صورت انحصاری روی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز 10 منتشر شد. گفتنی است که کاربران و مشترکین سرویس «ایکس باکس گیم پس» (Xbox Game Pass) هم‌اکنون به صورت رایگان به محتوای نسخه اصلی بازی دسترسی دارند.

حال، دیدگاه شما در رابطه با تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 4 چیست؟ به نظر شما، آیا روند صعودی و گسترش جامعه این عنوان همچنان ادامه خواهد داشت؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر