معرفی بهترین ویجت های پیش بینی آب و هوا برای اندروید

رسانه کلیک – به جرات می توان گفت یکی از بهترین ویژگی های اندروید، توانایی استفاده از ویجت ها در آن است. در این مطلب شما را با بهترین ویجت های پیش بینی آب و هوا برای اندروید آشنا می کنیم.

معرفی بهترین ویجت های پیش بینی آب و هوا برای اندروید

از تمام ویجت هایی که می توانید روی صفحه نمایش اندروید خود قرار دهید، ویجت های پیش بینی آب و هوا یکی از ساده ترین ها است. شما می توانید شرایط فعلی آب و هوا را به همراه پیش بینی آن را به محض باز کردن قفل دستگاه خود مشاهده نمایید. اگر این ویژگی از نظر شما عالی است، پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید چرا که می خواهیم فهرستی از بهترین ویجت های آب و هوا برای اندروید را بررسی کنیم ( با بهترین لانچرهای اندروید آشنا شوید! ).

1 Weather

ویجت های پیش بینی آب و هوا

1Weather دارای ده ها ویجت برای انتخاب است، بنابراین برای هر سلیقه و سبکی یک گزینه وجود دارد. ویجت ها از شکل مربع به دایره و از اندازه 1 × 1 تا 3 × 5 بر روی صفحه شما نمایش داده می شوند. شما می توانید ویجت کوچک را با دمای فعلی یا کمی بزرگتر که شامل یک ساعت یا پیش بینی های آینده است تنظیم کنید.

همچنین می توانید برخی از تنظیمات ویجت را برای مطابقت آن با صفحه نمایش انجام دهید. به عنوان مثال، شما می توانید شفافیت و تاری پس زمینه، رنگ آیکون را تغییر دهید. پس از اعمال تنظیمات موردنظر به ویجت، روی بالای صفحه ضربه بزنید و سپس آن را به سمت جایی که می‌ خواهید روی صفحه نمایش قرار دهید هدایت دهید.

برای باز کردن ویجت 1Weather که شرایط فعلی، پیش بینی ها، رادار، مکان های مختلف، گزینه های به اشتراک گذاری و موارد دیگر را ارائه می دهد، کافی است روی آن ضربه بزنید.

Weather Live

ویجت های پیش بینی آب و هوا

برنامه Weather Live، یک مجموعه ای جذاب از ویجت های پیش بینی آب و هوا را به همراه 9 گزینه مختلف به شما ارائه می دهد. سایز اولیه آن کوچک و در ابعاد 1 × 1 که تنها دما را نشان می دهد. اما اگر شما تمام جزئیات را می خواهید، Weather Live به شما گزینه هایی را ارائه می دهد که می توانند صفحه نمایش شما را پوشش دهند. این گزینه ها شامل شرایط فعلی، ساعت، بیشینه و کمینه دما، پیش بینی آینده، سرعت باد و سایر جزئیات آب و هوایی دیگر است.

شما می توانید میزان شفافیت ویجت را با استفاده از یک نوار لغزنده مناسب تنظیم کنید. به علاوه اینکه این ویجت قادر است آب و هوای موقعیت شما را دنبال کرده و هنگامی که به مکان جدیدی می روید، به روزرسانی شود. این قابلیت تنها در صورتی قابل استفاده است که آن را فعال کنید.

برای باز کردن برنامه Weather Live که وضعیت کنونی، پیش بینی ها، نقشه بارندگی، گزینه های به اشتراک گذاری و ردیابی طوفان را به شما نشان می دهد، روی ویجت ضربه بزنید.

AccuWeather

ویجت های پیش بینی آب و هوا

یکی دیگر از ویجت های خوب برای انتخاب، برنامه AccuWeather است. این برنامه تنها چهار گزینه دارد، همه آنها ثابت هستند. این ویجت در اشکال مربع و مستطیل، نمایش داده می شود و سایز آن از 1 × 1 تا 2 × 4 متغیر است. شما می توانید تاری تصویر پس زمینه، زمان یا تاریخ، درجه حرارت، تم و رنگ متن را تنظیم کنید.

برای باز کردن ویجت AccuWeather که شرایط فعلی، پیش بینی های ساعتی و روزانه، رادار، گزینه های به اشتراک گذاری و اخبار آب و هوا را در اختیار شما قرار می دهد، کافی است روی ان ضربه بزنید.

Weather Underground

ویجت های پیش بینی آب و هوا

Weather Underground یک برنامه آب و هوای محبوب است که هفت ابزار سریع را در سایزهای 1x1 تا 1×4 ارائه می دهد. شما می توانید تغییراتی را در زمینه رنگ پس زمینه و رنگ پویای درجه حرارت ایجاد کنید و میزان شفافیت آن را تنظیم نمایید.

پس از اتمام کار روی Save ضربه بزنید تا ویجت روی صفحه نمایش ظاهر شود. یکی از بهترین ویژگی های ویجت رنگ پویای درجه حرارت است، هرچند که تنها برای سبک های انتخاب شده امکان پذیر است. این تغییر رنگ، پس زمینه ویجت را مطابق با دمای مکان شما تنظیم می کند. بنابراین حتی بدون خواندن درجه حرارت، می توانید شرایط را احساس کنید.

برای باز کردن ویجت Weather Underground که شرایط فعلی، پیش بینی های ساعتی و روزانه، کیفیت هوا، زمان طلوع و غروب آفتاب و پیش بینی های هوشمند بر اساس فعالیت های مورد علاقه شما را نشان می دهد، کافی است روی آن ضربه بزنید.

Yahoo Weather

ویجت های پیش بینی آب و هوا

اگر از طرفداران یاهو هستید، پس ویجت های ارائه شده توسط Yahoo Weather را دوست خواهید داشت. شما هفت گزینه را از کوچک به بزرگ و در سایزهای 2×2 تا 2×5 در اختیار دارید. بعضی از ویجت ها به شما اجازه می دهد از تصاویر تصادفی فلیکر استفاده کنید. همچنین می توانید مکان موردنظر یا مکان فعلی خود را انتخاب کنید. روی گزینه ایجاد ویجت (Create Widget) ضربه بزنید؛ کار تمام است.

هر ویجت جزئیات اولیه آب و هوایی شامل درجه حرارت و شرایط فعلی را فراهم می کند. اما تعداد کمی از آنها با پیش بینی های زمانی و ساعتی را رائه می دهند. برای باز کردن ویجت Yahoo Weather که شرایط فعلی، پیش بینی های روزانه و ساعتی، نقشه رادار و سایر اطلاعات مربوط به آب و هوا را ارائه می دهد، کافی است روی آن ضربه بزنید ( 13 برنامه کاربردی که بلافاصله بعد از عوض کردن ویندوز باید آنها را نصب کنید ).

The Weather Channel

ویجت های پیش بینی آب و هوا

این ویجت دارای طراحی ساده ای بوده و در دو نمای مستطیلی یا دایره و در ابعادی از 1×1 تا 1×5 قابل استفاده است. The Weather Channel اطلاعات اولیه را نشان می دهد و شما نمی توانید تنظیمات دیگری به غیر از انتخاب موقعیت مکانی و یا استفاده از GPS را اعمال کنید.

برای باز کردن ویجت The Weather Channel که وضعیت فعلی، پیش بینی های ساعتی و روزانه، نقشه رادار، جزئیات آب و هوا را به شما نشان می دهد، کافی است روی آن ضربه بزنید.

Weather

ویجت های پیش بینی آب و هوا

اگر تنها علاقه مند به ویجت های بزرگتر هستید، برنامه Weather، همان چیزی است که می خواهید.این ویجت 8 انتخاب را پیش روی شما قرار می دهد. هر ویجت شامل چهار فضای گسترده است، بعضی از آنها شفاف هستند و برخی دیگر دارای پس زمینه مربوط به آب و هوا. شما می توانید میزان تاری و شفافیت را تغییر دهید و همچنین با ضربه روی تاریخ، تقویم خود را باز کنید و زمانی که روی زمان ضربه بزنید ساعت آلارم را باز کنید و گزینه تنظیمات سریع را برای نمایش بر روی ویجت تنظیم کنید.

این ویجت ها، پیش بینی مناسب آب و هوا را بسته به نوع انتخابی شما ارائه می دهند. شما می توانید همه چیز را از شرایط فعلی تا پیش بینی پنج روزه یا سرعت باد و احتمال بارش را در آنها مشاهده کنید.

برای باز کردن ویجت Weather که شرایط فعلی، پیش بینی روزانه و سایر جزئیات آب و هوا را به شما ارائه می دهد، کافی است روی آن ضربه بزنید.

ارسال نظر