بازی Death Stranding اعضای استودیوی گوریلا گیمز را مبهوت خود کرد!

رسانه کلیک - آقای هیدئو کوجیما چندی پیش به دیدار بنیان‌گذار استودیوی گوریلا گیمز رفته و با نمایش بخش‌هایی از بازی Death Stranding همه اعضای این شرکت را حیرت زده کرده است!

بازی Death Stranding اعضای استودیوی گوریلا گیمز را مبهوت خود کرد!

نزدیک به سه سال از جدایی آقای هیدئو کوجیما از کونامی می‌گذرد و وی پس از ترک این شرکت ژاپنی، به سرعت اولین استودیوی مستقل خود تحت عنوان « کوجیما پروداکشنز » (Kojima Productions) را تاسیس و فرآیند ساخت و توسعه عنوان مورد انتظار Death Stranding را آغاز کرد. در طول این مدت نسبتا طولانی، متاسفانه اطلاعات و جزئیاتی در خصوص این اثر ویدیویی منتشر نشده و کوجیما به دور از رسانه‌ها روی طراحی بازی فعالیت می‌کند.

با این حال، زمانی که استودیوی کوجیما پروداکشنز رسما فعالیت خود را آغاز کرد، کوجیما هیچ موتور سازنده‌ای در اختیار نداشت و چشم به کمک سایر بازی‌سازان و انتخاب موتور مناسبی دوخته بود. در این میان، استودیوی گوریلا گیمز به سرعت به یاری کوجیما شتافت و امکان استفاده از موتور سازنده قدرتمند «دسیما» (Decima) را برای این بازی‌ساز مشهور صنعت بازی‌های ویدیویی فراهم کرد.

بدین ترتیب، همکاری دو استودیوی کوجیما پروداکشنز و گوریلا گیمز از سه سال پیش شروع شد و کوجیما با استفاده از موتور دسیما روی ساخت بازی Death Stranding متمرکز شده است. در پی این همکاری، ظاهرا آقای هیدئو کوجیما چندی پیش به شرکت گوریلا گیمز مراجعه کرده تا بخشی از گیم‌پلی اثر ویدیویی خود که به کمک موتور دسیما توسعه داده را به اعضای این استودیو نشان دهد.

در همین رستا، آقای هرمن هالست (Hermen Hulst)، یکی از بنیان‌گذاران استودیوی گوریلا گیمز، پس از تماشای نسخه دموی بازی Death Stranding، به توصیف آن پرداخت و این عنوان را یک شاهکار بی‌نظیر معرفی کرد. هرمن هالست در تازه‌ترین توییت خود نوشت که با مشاهده بخش کوتاهی از گیم‌پلی این عنوان، به شدت تحت تاثیر آن قرار گرفته است.

هرمن هالست در صفحه شخصی شبکه اجتماعی توییتر خود در این زمینه گفت:

درست سه سال پیش، ما نسخه‌ای از موتور سازنده دسیما را در اختیار استودیوی کوجیما پروداکشنز قرار دادیم. امروز، کوجیما به دیدار ما آمد و چیزهای شگفت انگیزی را به ما نشان داد که به کمک موتور سازنده ما ساخته و تولید کرده بود. واقعا تحت تاثیر قرار گرفته‌ام!

به علاوه، به نظر می‌رسد که کوجیما این عنوان فوق العاده خود را در اختیار آقای ماتیس دی‌ جونگه (Mathijs de Jonge)، کارگردان بازی پرطرفدار Horizon Zero Dawn، نیز قرار داده است. دی‌ جونگه نیز به نوبه خود به این موضوع واکنش نشان داد و در بیانیه‌ای اعلام کرد که پس از مشاهده نمایش کوتاهی از بازی Death Stranding، مبهوت و حیرت زده شده است.

این اولین باری نیست که کوجیما بخش‌هایی از پروژه مورد انتظار خود را به نمایش بازی‌سازان مطرح دنیا درمی‌آورد. در همین رابطه، چند روز پیش بود که آقای کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان بازی خدای جنگ، رسما به تماشای گیم‌پلی بازی Death Stranding اعتراف کرد و این عنوان را یک اثر شگفت انگیز دانست.

بهتر است بدانید که استودیوی کوجیما پروداکشنز تا به این لحظه اطلاعات و جزئیاتی در خصوص داستان و گیم‌پلی بازی Death Stranding ارائه نکرده است. همچنین، این عنوان ویدیویی هنوز تاریخ دقیق و حتی تقریبی برای عرضه ندارد. هرچند، شایعه‌ منتشر شده از سوی خرده فروش معتبر «والمارت» به عرضه این عنوان در ماه ژوئن سال جاری میلادی (خرداد - تیر) اشاره می‌کند. با این وجود، فراموش نکنید که بازی مذکور به صورت کاملا انحصاری روی کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با نمایش نسخه دموی بازی Death Stranding به اعضای استودیوی گوریلا گیمز چیست؟ شما چه انتظاراتی از جدیدترین پروژه هیدئو کوجیما دارید؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر