ایرباس در سال ۲۰۱۸ رکورد زد!

رسانه کلیک - شرکت ایرباس رکورد تازه ای را در خصوص تحویل هواپیماهای تجاری به ثبت رسانده است. با کلیک همراه باشید تا از جزئیات این خبر مطلع شوید.

ایرباس در سال ۲۰۱۸ رکورد زد!

پس از رکوردشکنی شرکت بوئینگ در خصوص تحویل هواپیماهای تجاری، شرکت رقیب یعنی ایرباس نیز مدعی شده که توانسته هواپیماهای بیشتری را به مشتریان خود عرضه کند.

گزارش های منتشر شده حاکی از آن هستند که شرکت ایرباس تمام سفارش های سالیانه را با موفقیت تحویل داده است. این سفارش ها شامل بیست و دو هواپیمای A220، ششصد و بیست و شش هواپیمای A320، چهل و نه هواپیمای A330، نود و سه هواپیمای A350 XWB و دوازده هواپیمای A380 می شوند. تعداد سفارش های رزرو شده توسط این شرکت نیز در سال ۲۰۱۸ به عدد ۷۵۷۷ رسیده است.

نمودار تحویل های ایرباس

گیلوم فاوری، رئیس شرکت تجاری ایرباس در این خصوص اعلام کرده که این شرکت علیرغم چالش های اجرایی قابل ملاحظه، توانسته است تولیدات خود را ادامه داده و به رکورد تازه ای دست پیدا کند. وی از همکاران خود در سراسر دنیا، جهت تلاش در برآورده ساختن تعهداتشان قدردانی کرده و از میزان سفارش های صورت گرفته، ابراز رضایت کرده است.

فاوری بالا بودن میزان این سفارشات را نشان دهنده قدرت شرکت ایرباس در صنعت هواپیماسازی می داند. وی همچنین خاطر نشان کرده که ادامه فرآیند دیجیتال سازی را جزو اولویت های اصلی این شرکت قرار داده است.

شرکت ایرباس طی شانزده سال اخیر، تولید محصولات خود را با خطوط مونتاژ نهایی در شهرهای هامبورگ، تولوس و تیانجین، به طور مداوم افزایش داده است. این شرکت در سال ۲۰۱۸ میلادی با اضافه کردن خطوط مونتاژ A220 در شهر میرابل کانادا، توانست به بهره وری بیشتری دست پیدا کند.

دلیل اصلی افزایش تحویل سفارش ها در سال ۲۰۱۸، راه اندازی خطوط مونتاژ در چین و ایالات متحده آمریکا بوده است. این شرکت نتایج مالی سال ۲۰۱۸ را ماه آینده میلادی منتشر می کند.

ارسال نظر