سهم سیستم عامل iOS 12 در میان محصولات اپل به 75 درصد رسید

رسانه کلیک - سهم سیستم عامل iOS 12 به 75 درصد رسید. این میزان مربوط به تمام دستگاه های اپل شامل گوشی های هوشمند و تبلت های آن است.

سهم سیستم عامل iOS 12 در میان محصولات اپل به 75 درصد رسید

جدیدترین نسخه های سیستم عامل موبایل اپل ، آی او اس در مقایسه با اندروید به میزان بیشتری در اختیار کاربران قرار می گیرد. با توجه به این موضوع، تعداد بالایی از محصولات این شرکت به آخرین نسخه سیستم عامل iOS مجهز می شوند.

بر اساس گزارش جدیدی که به تازگی از سوی شرکت اپل در اختیار رسانه ها قرار گرفته، سهم سیستم عامل iOS در میان تمام محصولات موبایل این برند به 75 درصد رسیده است. اپل مدعی شده که 78 درصد دستگاه هایی که در مدت زمان 4 سال گذشته به فروش رسیده اند، دارای سیستم عامل آی او اس 12 هستند.

رشد سیستم عامل iOS 12 در مقایسه با نسخه قبلی خود، آی او اس 11 بیشتر است. در ماه ژانویه 2018 تنها 65 درصد از محصولات اپل به سیستم عامل iOS 11 مجهز شده بودند.

اپل در جدیدترین نسخه از سیستم عامل خود به‌جای ویژگی های جدید، روی افزایش کیفیت آن تمرکز کرده است تا باگ های مربوط به سیستم عامل iOS 11 را رفع کند.

در حالی که اپل سعی کرده باگ های سیستم عامل موبایل خود را بیش از پیش کاهش دهد، همچنان شاهد حضور باگ های عجیبی در آن هستیم. در جدیدترین نسخه از این سیستم عامل، اتصال وای فای برخی کاربران قطع می شود ( آپدیت iOS 12.1.2 باعث قطع اتصال وای فای می شود ).

اپل توجه ویژه ای به جزئیات دارد، بنابراین هر نسخه جدید از iOS برای کاربران جذابیت مخصوص به خود را دارد. انتظار می رود اپل در ماه های آینده و در WWDC، مطابق با سنت چند ساله خود از نسخه جدید سیستم عامل آی او اس، iOS 13 رونمایی کند. در رابطه با این سیستم عامل اطلاعاتی منتشر نشده است.

ارسال نظر