بخش تک نفره بازی Star Citizen سال 2020 منتشر می شود!

رسانه کلیک - بر اساس جدیدترین گزارش مالی استودیوی «کلاد امپریوم گیمز» و تامین بودجه‌های لازم، بخش تک نفره بازی Star Citizen به صورت آزمایشی در سه ماهه اول سال میلادی 2020 منتشر خواهد شد.

بخش تک نفره بازی Star Citizen سال 2020 منتشر می شود!

بر هیچکس پوشیده نیست که بازی Star Citizen یکی از پرحاشیه‌ترین و پر سر و صداترین عنوان ویدیویی چند سال اخیر است که به خاطر ایده بلندپروازنه و جهان فوق العاده عظیم، نظر میلیون‌ها بازیکن و سرمایه‌ گذار را به خود جلب کرده و هم‌اکنون مراحل ساخت و توسعه خود را در استودیوی « کلاد امپریوم گیمز » (Cloud Imperium Games) طی می‌کند.

حال که بیش از شش سال از ایجاد کمپین حمایت مالی در کیک استارتر به منظور تامین مخارج و بودجه ساخت بازی Star Citizen توسط استودیوی کلاد امپریوم گیمز می‌گذرد، به نظر می‌رسد روند ساخت بخش تک نفره این عنوان ویدیویی رو به اتمام است و علاقه‌مندان و بازیکنان کمتر از دو سال آینده به نسخه آلفای این بخش از بازی دسترسی خواهند داشت.

در همین رابطه، چندی پیش آقای کریس رابرتز (Chris Roberts)، کارگردان پروژه بازی استار سیتیزن، در جریان جلسه ارائه گزارش مالی ضمن انتشار گزارش مالی شرکت خود از سال میلادی 2012 تا 2017، رسما اعلام کرد که به لطف تامین هزینه‌ها و بودجه‌ها، بخش تک نفره بازی Star Citizen که با نام Squadron 42 شناخته می‌شود، برای عرضه در سه ماهه اول سال میلادی 2020 برنامه ریزی شده است.

همان‌طور که انتظار می‌رود، بخش تک نفره بازی Star Citize در ابتدا به صورت نسخه آزمایشی و یا آلفا در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد و پس از بررسی‌های لازم و رفع مشکلات و ایرادات احتمالی، در نهایت شاهد انتشار نسخه بتای این بخش در سه ماهه دوم سال میلادی مذکور خواهیم بود. به گفته آقای کریس رابرتز، ادامه روند ساخت و عرضه بخش تک نفره بازی به لطف تامین سهام 46 میلیون دلاری صورت می‌گیرد.

فارغ از تعیین زمان انتشار بخش تک نفره بازی استار سیتیزن، آقای کریس رابرتز در جریان این جلسه گزارشی هم میزان درآمد و بودجه شرکت کلاد امپریوم گیمز ارائه کرد. بر این اساس، بودجه و سرمایه گذاری خصوصی این شرکت هم‌اکنون به بیش از 46 میلیون دلار رسیده است. گفته شده، نزدیک به 10 درصد این سهام توسط دو سرمایه گذار میلیارد کلیو کالدر (Clive Calder) و پسرش، کیث (Keith)، تامین شده که بدین ترتیب، همچنان آقای کریس رابرتز ریاست و مدیریت شرکت کلاد امپریوم گیمز را برعهده دارد.

در همین راستا، کریس رابرتز اشاره کرد که به لطف وجود این حجم از سرمایه گذاری، وی بخش عظیمی از این بودجه اضافی را به ساخت و توسعه بخش تک نفره بازی Star Citize اختصاص خواهد داد. به گفته سازندگان، این بخش مورد انتظار با حضور برخی از افراد مشهور سینمای هالیوود از جمله مارک هامیل (Mark Hamill) و گیلیان اندرسون (Gillian Anderson) توسعه می‌یابد.

به علاوه، کریس رابرتز در خصوص پروژه‌های در دست ساخت استودیوی کلاد امپریوم گیمز اظهار داشت:

هم‌اکنون، ما در حال ساخت دو تا از بزرگ‌ترین و جاه طلبانه‌ترین بازی‌های ویدیویی تاریخ صنعت گیمینگ هستیم.

در ادامه، وی دلیل اصلی عدم انتشار و جزئیات بیشتر در خصوص بخش تک نفره بازی Star Citizen را با بازیکنان و هواداران به اشتراک گذاشت. کریس رابرتز در این باره می‌گوید:

ما کاملا آگاه هستیم که تنها در صورتی می‌توان صاحب بزرگ‌ترین بازی ویدیویی AAA تک نفره تاریخ باشیم که هیچکس اطلاعات و جزئیاتی درباره آن نداند! به همین خاطر، ما پیش از ارائه جزئیات در خصوص این بخش، به دنبال افزایش بودجه ساخت و انتشار بخش Squadron 42 بودیم.

از دیگر موارد ارائه شده در این جلسه می‌توان به انتشار گزارش مالی شرکت کلاد امپریوم گیمز از ابتدای سال میلادی 2012 تا سال 2017 اشاره کرد که تصویر اینفوگرافیک این گزارش به شرح زیر است.

بخش تک نفره بازی Star Citizen

در پایان، جدیدترین گزارش نشان می‌دهد که کمپین کیک استارتر بازی استار سیتیزن در حال حاضر از میان 2,201,958 حمایت کننده، بالغ بر 211,493,489 میلیون دلار جمع آوری کرده که بدون هیچ شک و تردیدی، رقم بزرگ و قابل توجهی است.

حال، دیدگاه شما در رابطه با انتشار بخش تک نفره بازی Star Citizen در اوایل سال میلادی 2020 چیست؟ به نظر شما، آیا بودجه ساخت این عنوان در نهایت به بودجه ساخت بازی پرهزینه Grand Theft Auto V می‌رسد؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر