تماشا کنید: رابط کاربری One UI سامسونگ چه ویژگی هایی دارد؟

رسانه کلیک - رابط کاربری One UI سامسونگ همراه با سیستم عامل اندروید پای برای محصولات این شرکت عرضه می شود. به تازگی ویدیویی از ویژگی های این رابط کاربری منتشر شده است.

تماشا کنید: رابط کاربری One UI سامسونگ چه ویژگی هایی دارد؟

رابط کاربری One UI سامسونگ همراه با معرفی گوشی های سری گلکسی S10 این کمپانی کره ای از راه می رسد. این رابط کاربری علاوه بر پرچمداران جدید این شرکت، در اختیار کاربران محصولاتی که این نسخه از سیستم عامل اندروید را دریافت می کنند نیز قرار می گیرد.

رابط کاربری جدید سامسونگ در مقایسه با گذشته تغییرات بنیادی نداشته است؛ با این حال باعث می شود گوشی های این برند شکل جدیدی به خود بگیرند. برای اولین بار سامسونگ ویدیویی از ویژگی های رابط کاربری One UI منتشر کرده است.

سامسونگ در این رابط کاربری تغییراتی را در آیکون ها اعمال کرده است. این برند با رابط کاربری جدید خود فضای مفید بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد. سامسونگ برخی از گزینه ها را به بخش پایینی نمایشگر منتقل کرده تا کاربر بتواند با آن ها کار کند چرا که ابعاد بزرگ گوشی های هوشمند کنونی، رسیدن انگشت به بالای صفحه نمایش را با مشکل مواجه کرده است.

در حال حاضر سامسونگ رابط کاربری خود را به گونه ای طراحی کرده که کاربران بتوانند با یک دست نیز با آن کار کنند؛ با این حال روند مربوط به این فرآیند در رابط کاربری One UI تغییر کرده است. به نظر می رسد سامسونگ گزینه های موجود در بخش تنظیمات را کاهش داده تا کاربر کمتر دچار سردرگمی شود.

سال آینده میلادی این برند از محصولات زیادی رونمایی می کند. گوشی های سری گلکسی S10، گلکسی F و گلکسی نوت 10 مجهز به این رابط کاربری جدید معرفی و به بازار عرضه می شوند. در حال حاضر نسخه بتا این رابط کاربری در اختیار کاربران گلکسی S9 قرار گرفته است.

ارسال نظر