نینتندو مشتاق عرضه بازی Red Dead Redemption 2 روی سوییچ است!

رسانه کلیک - شرکت پرآوازه نینتندو چندی پیش رسما اعلام کرد که مشتاقانه در انتظار عرضه نسخه نینتندو سوییچ بازی Red Dead Redemption 2 است.

نینتندو مشتاق عرضه بازی Red Dead Redemption 2 روی سوییچ است!

محبوبیت و عملکرد خیره‌کننده بازی «رد دد ردمپشن 2» بر هیچکس پوشیده و پنهان نیست و این اثر ویدیویی استودیوی راک‌استار گیمز جدا از اینکه رکوردهای مختلفی از جمله پرفروش‌ترین بازی فروشگاه پلی‌استیشن را جابه جا کرده و از طرفی لقب دومین محصول پرفروش تاریخ سرگرمی را به نام خود ثبت کرده است، حضور درخشانی در مراسم بزرگ The Game Awards سال جاری میلادی داشته و با دریافت چهار جایزه مختلف در دسته بندی‌های گوناگون، به عنوان پرافتخارترین بازی امسال شناخته می‌شود.

با این حال، این شاهکار تکرارنشدنی تنها روی دو کنسول پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر شده و در حالی که میلیون‌ها پی‌سی باز و کاربر پلتفرم رایانه شخصی از تجربه این بازی محروم هستند، لیکن شرکت نینتندو از تمایل شدید خود مبنی بر عرضه نسخه نینتندو سوییچ بازی Red Dead Redemption 2 سخن گفته است.

به‌طور دقیق‌تر، چندی پیش آقای اراجی فیسیمه (Reggie Fils-Aimé)، رئیس ارشد بخش آمریکای شرکت نینتندو، با قاطعیت هر چه تمام در جواب به این سوال که «آیا نینتندو به برخورداری از یک عنوان ویدیویی در سبک غرب وحشی همچون Red Dead علاقه مند است؟» پاسخ مثبت داده و در ادامه به اشتیاق زیاد این شرکت برای ساخت و عرضه نسخه نینتندو سوییچ بازی Red Dead Redemption 2 اشاره کرده است.

آقای اراجی فیسیمه در این باره می‌گوید:

شک نکنید! ما کاملا عاشق این هستیم که در آن جایگاه قرار گیریم. [به شدت مشتاق عرضه نسخه نینتندو سوییچ بازی Red Dead Redemption 2 هستیم.] با این حال، ما باید درک صحیح و درستی از فرآیند ساخت بازی توسط توسعه دهندگان نیز داشته باشیم. عنوان رد دد ردمپشن 2 از چندین سال پیش در دست ساخت و توسعه قرار گرفته و در این حالی است که در آن زمان، هیچ خبری از کنسول نینتندو سوییچ به چشم نمی‌خورد.

وی در ادامه اضافه کرد:

بر این اساس، بدیهی است که استودیوی راک‌استار گیمز و توسعه دهندگان این عنوان باید راهی که در پیش گرفته‌اند را به‌طور کامل طی کرده و سپس به فرصت‌های جدید پیش روی خود نیز توجه کنند. مراحل و پروسه ساخت هر بازی ترد پارتی موفقی که امروزه به دست بازیکنان می‌رسد، پیش از عرضه کنسول نینتندو سوییچ آغاز شده است.

در هر صورت، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ ما حتما می‌بینیم! عنوان Red Dead در پلتفرم نینتندو سوییچ در دسترس نیست، اما شما چگونه به این وضعیت خاتمه می‌دهید؟

از طرفی، اگرچه عنوان رد دد ردمپشن 2 یک اثر بی‌نظیر و شگفت انگیزی به شمار می‌رود، اما در صورتی که استودیوی راک‌استار گیمز به دنبال عرضه این عنوان روی سایر پلتفرم‌ها باشد، به‌نظر می‌رسد که پیش از عرضه نسخه نینتندو سوییچ آن، این بازی پرطرفدار را در اختیار کاربران و بازیکنان پلتفرم رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز قرار خواهد داد. موضوعی که هم از حیث فنی بازی و هم از حیث درآمدزایی بسیار منطقی‌ بوده و جز سود بیشتر، چیز دیگری را نسیب سازندگان نمی‌کند.

با این حال، شرکت راک‌استار گیمز تا به این لحظه هیچ واکنشی از خود نسبت به تمایل و علاقه شرکت نینتندو مبنی بر عرضه عنوان رد رد ردمپشن 2 روی کنسول سوییچ و حتی پلتفرم رایانه شخصی نشان نداده و عرضه این دو نسخه همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

شایان ذکر است؛ عنوان ویدیویی فوق‌العاده پرطرفدار Red Dead Redemption 2 در روز چهارم آبان ماه سال 97 (بیست و ششم ماه اکتبر سال جاری میلادی) روی دو کنسول نسل هشتم پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر شد و در حال حاضر نسخه استاندارد و معمولی آن با قیمت 59.99 دلار در فروشگاه‌های رسمی به فروش‌می رسد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با ساخت و عرضه نسخه نینتندو سوییچ بازی Red Dead Redemption 2 چیست؟ به نظر شما، آیا ساخت نسخه سوییچ این عنوان ویدیویی در مقایسه با نسخه رایانه شخصی آن برای شرکت راک‌استار گیمز ارجعیت دارد؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر