بازی Company of Heroes 2 را به صورت رایگان تجربه کنید

رسانه کلیک - شرکت نامدار سگا چندی پیش نسخه رایگان بازی Company of Heroes 2 را به مناسبت جشن پنجمین سالگرد عرضه این عنوان ویدیویی در اختیار کاربران شبکه بزرگ استیم قرار داد.

بازی Company of Heroes 2 را به صورت رایگان تجربه کنید

به‌نظر می‌رسد که زمان از دست سگا در رفته و این شرکت مشهور بازی سازی به کلی روز پنجمین سالگرد انتشار بازی Company of Heroes 2 را فراموش کرده است. از این رو، در حالی که بیش از شش ماه از پنجمین سالگرد این عنوان ویدیویی می‌گذرد، شرکت سگا به‌تازگی دست به کار شده و یک هدیه ویژه‌ای را به مناسبت این موضوع برای کاربران و اعضای شبکه پرمخاطب استیم در نظر گرفته است.

این هدیه، عرضه نسخه رایگان بازی Company of Heroes 2 است که از شب روز گذشته در دسترس بازیکنان پلتفرم استیم قرار گرفته است. بدین ترتیب، چنانچه تا به امروز موفق به تجربه بازی استراتژی هم‌زمان یا همان Real-Time strategy نشده‌اید، فرصت عالی و شگفت انگیزی پیش روی شما است که به لطف آن، می‌توانید یکی از بهترین بازی‌های سبک مذکور با حال و هوای دوران جنگ جهانی دوم را به طور رایگان امتحان کنید.

نکته قابل توجه این است که عنوان محبوب «کمپانی آف هیروز 2» برای یک دوره زمانی کوتاه رایگان نشده و شما با دریافت آن، برای همیشه قادر به تجربه بازی خواهید بود. بنابراین، در حال حاضر با مراجعه به صفحه فروش بازی Company of Heroes 2 در فروشگاه استیم و کلیک روی گزینه «نصب» (Install)، به صورت رایگان صاحب این عنوان پرطرفدار شوید.

گفتنی است؛ شما تنها تا ساعت 21:30 دقیقه روز دوشنبه 19 آذر ماه امسال به وقت تهران (ساعت 10 صبح روز دهم دسامبر سال جاری میلادی به وقت PST) فرصت دارید که بازی Company of Heroes 2 را به حساب کاربری شبکه استیم خود اضافه کرده و برای همیشه به تجربه آن بپردازید.

همچنین، توجه داشته باشید که برای دریافت نسخه رایگان بازی Company of Heroes 2 نیازی به دانلود تمامی محتویات آن نیست، بلکه پس از طی و تایید نهایی مراحل خرید رایگان، این عنوان ویدیویی به حساب کاربری شبکه استیم شما افزوده شده و در هر زمانی، امکان دانلود و تجربه آن وجود دارد. بدیهی است که برای استفاده از این فرصت ویژه و دریافت رایگان بازی، داشتن حساب کاربری پلتفرم Steam الزامی است.

نسخه رایگان بازی Company of Heroes 2

نسخه رایگان بازی Company of Heroes 2 صرفا به مدل پایه این عنوان محدود شده و شامل بسته‌های الحاقی نمی‌شود. با این حال، خوشبختانه شرکت سگا تخفیف 75 درصدی روی اغلب بسته‌های گسترش دهنده این بازی از جمله The Western Front Armies، Ardennes Assault و The British Forces اعمال کرده که با خرید آن‌ها، می‌توانید محتویات بیشتری را در این عنوان ویدیویی تجربه کنید.

از دیگر خبرهای مرتبط با بازی‌های رایگان شبکه استیم می‌توان به عرضه غیرمنتظره نسخه کاملا رایگان بازی محبوب Counter-Strike: Global Offensive اشاره کرد که شرکت پرآوازه «ولو» چندی پیش امکان تجربه رایگان هر دو بخش تک‌نفره آفلاین و چندنفره آنلاین این عنوان ویدیویی را برای بازیکنان و علاقه‌مندان فراهم کرد. بدین ترتیب، در حال حاضر بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، می‌توانید این بازی تیراندازی پرمخاطب را برای همیشه به حساب کاربری خود اضافه کرده و آن را به صورت رایگان تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، روی این لینک کلیک کنید.

شایان ذکر است؛ بازی پرطرفدار Company of Heroes 2 در روز چهارم تیر ماه سال 92 (25 ماه جولای سال میلادی 2013) توسط شرکت سگا به صورت انحصاری روی پلتفرم رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد. این عنوان ویدیویی به‌مانند سایر بازی‌ها، در طول این پنج سال میزبان به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های گسترش دهنده بوده و همواره محتویات تازه‌تری در بخش چندنفره آنلاین را در اختیار بازیکنان و گیمرها قرار می‌دهد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با عملکرد جدید شبکه استیم پس از تاسیس فروشگاه اپیک گیمز و عرضه نسخه رایگان بازی Company of Heroes 2 چیست؟ فراموش نکنید که دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را پس از تجربه رایگان این عنوان ویدیویی با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر