تماشا کنید: دموی Devil May Cry 5 برای ایکس‌باکس وان منتشر شد

رسانه کلیک - یکی از غافلگیر کننده‌ترین خبرهای مراسم TGA 2018 این بود که دموی Devil May Cry 5 برای ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفته است. همچنین تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده است.

تماشا کنید: دموی Devil May Cry 5 برای ایکس‌باکس وان منتشر شد

در تریلر جدید بازی Devil May Cry 5 شاهد بخش‌هایی از گیم پلی بازی و سیستم مبارزات آن هستیم. همچنین در این ویدیو با شخصیت جدید این سری یعنی وی (V) ملاقات خواهیم کرد که حسابی کسانی که در انتظار نمایش‌های او بودند را شگفت زده کرد.

در پایان این تریلر تایید شد که نسخه‌ی دموی Devil May Cry 5 امروز 7 دسامبر 2018 میلادی (مصادف با 16 آذر 97) برای کنسول‌ ایکس‌باکس وان منتشر شده است. در این دمو شما کنترل نِرو (Nero) را بر عهده می‌گیرد و می‌توانید مرحله Red Grave City را تجربه کنید. همچنین در این نسخه نمایشی می‌توانید از تمام قابلیت‌های نِرو مانند شمشیر‌های مخصوص او، ملکه سرخ و توانایی‌های شیطانی او استفاده کنید و لذت ببرید؛ علاوه بر این‌ها اسلحه Blue Rose (رز آبی) قابل استفاده خواهد بود.

در ادامه کپکام تایید کرد که حالت قصر خونین (Bloody Palace) در بازی Devil May Cry 5 بازخواهد گشت. این بخش در ماه آپریل سال 2019 میلادی (مصادف با فروردین یا اردیبهشت 98) طی یک به روزرسانی به بازی اضافه خواهد شد.

بخش چند نفره بازی هم کمئو (The Cameo System) نام دارد. این بخش از سری بازی Souls ساخته فرام سافتویر (From Software) الهام گرفته است.

بازی Devil May Cry 5 توسط کپکام در حال ساخت است و توسط همین شرکت ژاپنی در روز 8 مارچ 2019 میلادی (مصادف با 17 اسفند 97) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

پیشنهاد می‌کنیم در فاصله سه ماه مانده به تاریخ انتشار این بازی، با دانلود دموی Devil May Cry 5 به استقبال این هک و اسلش ژاپنی بروید.

ارسال نظر