شایعه: بازی بتمن جدید توسط وارنر در حال ساخت است

رسانه کلیک - چند سالی است که هیچ خبری از فعالیت‌های شعبه مونترئال وارنر به گوش نمی‌رسد اما بر اساس تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده، به نظر این استودیو روی بازی بتمن جدید کار می‌کند.

شایعه: بازی بتمن جدید توسط وارنر در حال ساخت است

این تصاویر که در توییتر پخش شده است، باعث شده تا بسیاری این حدس را بزنند که استودیو وارنر بروس مونترئال در حال کار بر روی بازی جدید بتمن است و این استودیو همچنان بر روی این سوپر قهرمان محبوب کار می‌کند. البته این تصاویر چندان سند محکمی مبنی بر صحت این شایعه نیست و نمی‌توان حدس زد که این استودیو کانادایی دقیقا در حال کار بر روی چه پروژه و چه بازی است!

شعبه مونترئال وارنر چند سالی است که در کنار استودیو بازیسازی راک‌استدی، سازنده سری بازی‌های Batman Arkham کار می‌کند که راک‌استدی چندی پیش رسما اظهار کرد در حال کار بر روی پروژه‌ی جدیدشان هستند و این پروژه قطعا بازی سوپرمن نخواهد بود . شاید بر اساس همین گفته، پس از انتشار این تصاویر بسیاری بر این باور هستند که Warner Bros. Montreal بر روی سری جدیدی از بازی‌های بتمن کار خواهد کرد.

همان طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، پشت تی‌شرت یکی از کارکنان وارنر مونترئال لوگوی دیوان جغد‌ها (Court of Owl) هست. طرفداران سری بتمن خوب می‌دانند که Court of Owl دار و دسته بسیار شرور و البته قدرتمندی هستند. اگر بازی بتمن جدیدی در کار باشد و محوریت آن هم این گروه از خلافکاران شهر گاتهام باشد، می‌توانیم شاهد تاریک‌ترین اتمسفر در سری بتمن باشیم. لازم به ذکر است که دار و دسته جغد ها مدت زیادی کنترل شهر گاتهام را در دست می‌گیرند و مقابله بتمن با آن‌ها می‌تواند داستان جذابی را در دل قسمت جدید بازی بتمن بگنجاند.

لازم به ذکر است که نه دی سی و نه وارنر هیچ واکنشی به این شایعات نشان ندادند اما پیش از این، رسما تایید شده بود که دیگر نسخه جدیدی از سری بازی Batman Arkham ساخته نخواهد شد.

نظر شما چیست؟ آیا دوست دارید به جای یک سوپرقهرمان جدید از کمیک‌های دی سی، باز هم کنترل بتمن را در دست بگیرید؟

ارسال نظر