اطلاعاتی از داستان و تاریخ انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order لو رفت

رسانه کلیک - چند ماهی هست که همه منتظر اخبار جدیدی از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order هستیم اما فقط یک سری شایعات مبنی بر داستان و تاریخ انتشار آن در فضای مجازی پراکنده شده است.

اطلاعاتی از داستان و تاریخ انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order لو رفت

در مراسم E3 2018 بود که وینس زامپلا، موسس رسپاون اینترتینمنت ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را تایید کرد اما پس از آن هیچ اطلاعات دیگری از این بازی به بیرون درز نشد. بنابر گفته‌های زامپلا، تنها چیزی که در مورد این بازی می‌دانیم این است که در E3 2019 اطلاعات جدیدی از آن منتشر خواهد شد؛ همچنین عرضه این بازی برای تعطیلات سال 2019 میلادی توسط شرکت الکترونیک ارتز برنامه ریزی شده است.

در حال حاضر فردی در سایت ردیت ادعا کرده است که در جلسه بازاریابی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order حضور داشته است. به گفته این شخص، محور جلسه‌ای که او در آن حضور داشته در مورد تمام مسائل پیرامون Star Wars در سال 2019 و همچنین بازی Fallen Order بوده که توسط رسپاون اینترتینمنت در دست ساخت است و هم اکنون اطلاعات جدیدی از این بازی را در اختیار دارد.

بر اساس گفته‌های این شخص، داستان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order وقایع پنج سال پس از انتقام سیث (Revenge of Sith) را روایت خواهد کرد و شخصیت اصلی بازی هم کال نام دارد. کال قبلا یک پاداوان بوده که توسط سیث شکار شده بود اما به هر زحمتی که بوده از کشتار کهکشان جان سالم به در برده است.

کال یک مربی زن به نام سرسس خواهد داشت که در بسیاری از مواقع او را راهنمایی خواهد کرد. علاوه بر این، بازی دارای بسیاری از شخصیت‌های کمیک جنگ ستارگان خواهد بود. Inquisitor‌ها (گروهی از سربازان نیرومند که اخیرا تحت عنوان شکارچیان جدای در داستان جنگ ستارگان ظاهر شده‌ اند) هم در بازی حضور خواهند داشت.

شخصی که این اطلاعات را در سایت ردیت افشا کرده است، به جای خواهر هفتم از خواهر دوم صحبت کرده است اما از آن جایی که تاکنون این شخصیت در سری Star Wars حضور نداشته است، ممکن است منظور همان خواهر هفتم باشد و شخص افشاکننده، اطلاعات اشتباهی را در این سایت، به اشتراک گذاشته باشد! در هر صورت، حضور خواهر هفتم در بازی Star Wars Jedi: Fallen Order قطعا هیجان انگیز خواهد بود؛ حتی اگر هم رسپاون قصد داشته باشد خواهر دوم را برای اولین بار در این بازی معرفی کند، می‌تواند به جذابیت‌های داستانی Fallen Order، اضافه کند.

این منبع اطلاعاتی اظهار کرد که در این جلسه در مورد گیم پلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order صحبت خاصی نشد اما چند تصویر هنری و مفهومی از این بازی به نمایش گذاشته شد و تایید شد که تاریخ انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order نوامبر 2019 میلادی (مصادف با آبان و یا آذر 98) خواهد بود.

فراموش نکنید که تمامی این اطلاعات فعلا در حد یک شایعه است و این احتمال وجود دارد که هیچ یک از صحبت‌های این شخص صحت نداشته باشد. تنها چیزی که می‌توانیم با اطمینان از آن صحبت کنیم، اظهارات وینس زامپلا است که گفته بود وقایع بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بین قسمت‌های 3 و 4 جنگ ستارگان رخ خواهد داد؛ یعنی زمانی که جدای شکار خواهد شد. علاوه بر این پیش از این هم گفته شده بود که این بازی برای تعطیلات 2019 برنامه ریزی شده است.

لازم به ذکر است که استودیو Respawn Entertainment که پیش از این با ساخت سری Titalfall نام خود را مطرح کرده است، علاوه بر بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یک پروژه دیگر هم در دست ساخت دارد که قرار است در سال 2019 منتشر شود.

ارسال نظر