پوشش زنده و تماشای مراسم The Game Awards 2018 - ساعت ۴ بامداد جمعه ۱۶ آذر

رسانه کلیک - بزرگترین مراسم سالانه دنیای گیم تحت نام The Game Awards 2018 که از آن می‌توان به عنوان اسکار بازی‌های ویدیویی نام برد، ۴ بامداد روز جمعه ۱۶ آذر ماه برگزار می‌شود و شما می‌توانید گزارش زنده و لحظه به لحظه‌ی مراسم را در کلیک مشاهده کنید.

پوشش زنده و تماشای مراسم The Game Awards 2018 - ساعت ۴ بامداد جمعه ۱۶ آذر

بازی‌های ویدیویی در حال حاضر به عنوان بزرگترین و پول‌سازترین صنعت دنیا شناخته می‌شود و میلیاردها نفر را مشغول به خود کرده است. صنعت/هنری که حالا تبدیل به بزرگترین سرگرمی دنیا شده است، به دنبالش مراسم‌ها، نمایشگاه‌ها و محافل بزرگی را دارد که دنیا را می‌توانند تحت تاثیر خود قرار دهند. مراسم The Game Awards که به همت جف کلی، از بزرگترین فعالین رسانه‌ای صنعت گیم به وجود آمده، امسال شاید بزرگترین شب دنیای بازی‌های ویدیویی در سال ۲۰۱۸ را رقم بزند. مراسمی که نه فقط میزبان بزرگترین نام‌های این صنعت است، بلکه افراد شاخصی مانند برادران روسو، کارگردانان فیلم‌های ابرقهرمانی اونجرز نیز در آن حضور پیدا می‌کنند.

جف کلی، برگزارکننده اصلی مراسم The Game Awards

مراسم The Game Awards 2018 طبق سنت هر ساله‌ی خود، به معرفی برترین بازی‌ها، کمپانی‌ها و افراد حاضر در صنعت بازی‌های ویدیویی در سال ۲۰۱۸ خواهد پرداخت و بهترین آنها را انتخاب می‌کند. اما شاید هیجان‌انگیزترین بخش این مراسم، رونمایی از پروژه‌ها و بازی‌هایی است که مانند سورپرایز و طوفانی بزرگ، هوش گیمرهای دنیا را خواهد برد. از نمایش جدید بازی‌هایی مانند The Last of Us، Death Stranding و Gears 5 گرفته تا پروژه‌های معرفی نشده‌ای که می‌تواند هر چیزی باشد. می‌توان از این بخش از مراسم The Game Awards را نقطه‌ قوتی دانست که مراسم‌ بزرگی مانند اسکار از داشتن آن محروم است.

اگر به دنبال تماشای زنده‌ی مراسم The Game Awards 2018 در کنار پوشش خبری و البته، گزارش زنده‌ی متنی هستید، می‌توانید ساعت ۵ بامداد روز جمعه ۱۶ آذر ماه به کلیک سر بزنید.

ارسال نظر