سداد میزبان بازاریابان دیجیتالی

رسانه کلیک - رویداد Digital Marketer با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مجموعه کارمان برگزار شد.

سداد میزبان بازاریابان دیجیتالی

در این رویداد که با حضور فعالان حوزه دیجیتال مارکتینگ برگزار شد، مدیران ارشد شرکت پرداخت الکترونیک سداد و همچنین مدیران شرکتهایی چون بیمیتو، کافه بازار، آژانس تبلیغاتی دارت، مستر بلیط، پی پنگ، فلایتو و ... سایر شرکت های تاثیر گذار حوزه دیجیتال برگزار شد، میهمانان به تبادل نظر و همچنین بررسی راههای همکاری پرداختند.
شرکت پرداخت الکترونیک سداد در این مراسم ضمن معرفی درگاه پرداخت اینترنتی این شرکت برای حضار از تفاهم نامه جدید خود با نماد الکترونیکی رونمایی کرد.
پرداخت الکترونیک سداد، با پیشنهاد طرحی به این نهاد نظارتی درخواست تسهیل راههای تجارت حوزه های مختلف را برای استارتاپ ها و شرکتهای جوان ارائه نموده بود و توانست این پیشنهاد را اجرایی نموده و گام موثری در جهت بهبود شرایط کسب و کار جوانان فعال و پر ایده این مرز و بوم بردارد.
سومین دورهمی دیجیتال ماکترزها با حمایت شرکت پرداخت الکترونیک سداد تا ساعت 9 شب ادامه داشت و خوشبختانه با هم افزایی صورت گرفته در این نشست صمیمانه گامی موثر در جهت بهبود شرایط کسب و کار فعالان این حوزه برداشته شد.
پرداخت الکترونیک سداد در نظر دارد با حمایت های ویژه از کسب و کار های نوپا بتواند تاثیر بسزایی در رشد و بهبود شرایط اقتصادی بردارد.

ارسال نظر