تیزری از همکاری بازی PUBG Mobile و Resident Evil 2 منتشر شد

رسانه کلیک - امروز در جریان فینال مسابقات بازی PUBG Mobile در شهر دبی، تیزری عجیب از همکاری این بازی و Resident Evil 2 منتشر شد که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید.

تیزری از همکاری بازی PUBG Mobile و Resident Evil 2 منتشر شد

مسابقات قهرمانی بازی PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile در شهر دبی، در حالی امروز به پایان رسید که در واپسین لحظات آن تیزری عجیب توسط سازندگان بازی PUBG منتشر شد. در این تیزر محیط‌های نسخه‌ی بازسازی شده بازی Resident Evil 2 را مشاهده می‌کنیم که در گوشه بالا و سمت چپ آن لوگوی رسمی بازی PUBG Mobile ضمیمه شده است. دیگر نکته جالب، پایان این ویدیو است که طی آن، لوگوی دو بازی PUBG Mobile و Resident Evil 2 ضمن نام سازندگان این بازی‌ها، در کنار هم قرار می‌گیرد.

البته این ویدیو هم اکنون در صفحه رسمی توییتر بازی PUBG Mobile قرار گرفته است. ضمن انتشار این ویدیو در این صفحه، متن زیر توییت شده است:

در آخرین روز فینال مسابقات قهرمان بازی PUBG Mobile در شهر دبی (PMSC2018) چه چیزی می‌تواند هیجان انگیز تر از این باشد که بازی PUBG Mobile و بازی‌های Resident Evil همکاری خواهند داشت؟ چیز‌های جدیدی به زودی می‌آید!

همان طور که اشاره شد، در این ویدیو مشخص نشده است که همکاری بازی‌های PUBG Mobile و Resident Evil 2 به چه شکل خواهد بود. شاید قرار باشد بتل رویال نسخه موبایل PUBG را در دنیای Resident Evil و در کنار زامبی‌ها تجربه کنیم؛ شاید هم شخصیت‌های بازی Resident Evil 2 را در دنیای پابجی ببینیم. به هر حال امیدواریم معجون همکاری پابجی کورپوریشن و کپکام، فراتر از یک بازی موبایل باشد.

بازی PlayerUnknown's Battlegrounds Mobile اسفند ماه سال گذشته برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS منتشر شده است. همچنین لازم به ذکر است که نسخه‌ی دیگری از این بازی که پیش از این برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر شده بود، به زودی و در 16 آذر ماه سال جاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

نسخه بازسازی شده‌ی بازی Resident Evil 2 هم در تاریخ 25 ژانویه 2019 میلادی (مصادف با 5 بهمن 97) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی توسط کپکام منتشر خواهد شد.

ارسال نظر