بازی های رایگان ماه دسامبر ایکس باکس لایو گلد

رسانه کلیک - شرکت نامدار مایکروسافت به‌تازگی فهرست اسامی بازی های رایگان ماه دسامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد را منتشر کرد که از عرضه رایگان عنوان ویدیویی QUBE 2 برای کنسول ایکس‌باکس وان حکایت دارد.

بازی های رایگان ماه دسامبر ایکس باکس لایو گلد

در حالی که مایکروسافت عملکرد چندان رضایت‌بخشی را در زمینه بازی‌های رایگان سرویس ایکس‌باکس لایو گلد سال جاری میلادی نداشت، اما این شرکت سرشناس در ماه گذشته به انتشار رایگان بازی پرطرفدار و بی‌نظیر Battlefield 1 برای کاربران سرویس ایکس‌باکس لایو گلد خود پرداخت و انتظار بازیکنان از این سرویس ویژه را دو چندان کرد.

حال با توجه به پایان ماه نوامبر، ساعاتی پیش ردموندی‌ها طبق برنامه همیشه فهرست اسامی بازی های رایگان ماه دسامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد را در وب‌سایت رسمی خبری خود به اشتراک گذاشتند که متاسفانه عناوین این ماه به اندازه بازی‌های ماه قبلی مشهور و محبوب نیستند و صرفا کاربران کنسول ایکس‌باکس وان را برای مدت محدودی به خود سرگرم می‌کنند.

به طور دقیق‌تر، دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان در ماه دسامبر دو بازی ویدیویی QUBE 2 و Never Alone را به صورت رایگان دریافت می‌کنند. عناوینی که شاید در وهله چندان جذاب و مهیج به‌نظر نرسند و یا توسط شرکت‌های ناشر معروفی به بازار عرضه نشده‌اند، اما ذکر این نکته مهم است که اثر ویدیویی Never Alone جایزه بهترین بازی مستقل در مراسم BAFTA Game Awards سال میلادی 2015 را از آن خود کرده و در زمان انتشار نیز مورد استقبال بازیکنان و منتقدان قرار گرفته است. بدین ترتیب، تجربه رایگان این آثار در تعطیلات کریسمس امسال می‌تواند گزینه مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت شما باشد.

در طرف دیگر، شرکت مایکروسافت یکی از خاطره‌انگیزترین بازی‌های نسل هفتم به نام Dragon Age II را برای کاربران و دارندگان کنسول ایکس‌باکس 360 در نظر گرفته است. به علاوه، این افراد در کنار دسترسی رایگان به عنوان «عصر اژدها 2»، می‌توانند از تجربه رایگان بازی Mercenaries: Playground of Destruction نیز لذت ببرند.

به علاوه، شرکت مایکروسافت ارزش تمامی بازی‌ های رایگان ماه دسامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد را برابر با 59.69 دلار اعلام کرده است.

فراموش نکنید که به لطف قابلیت پرکاربردی «پشتیبانی از نسل قبل» (Backward Compatibility)، هر دو عنوان ویدیویی کنسول‌ نسل هفتم ایکس‌باکس 360 به صورت رایگان روی کنسول‌ ایکس‌باکس وان نیز قابل اجرا است. بدین ترتیب، کاربران و دارندگان کنسول نسل هشتم ایکس‌باکس وان به‌مانند همیشه در مجموع میزبان چهار بازی مختلف و رایگان خواهند بود.

در ادامه می توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه دسامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد را مشاهده کنید.

بازی های رایگان کنسول ایکس باکس وان

  • QUBE 2

تاریخ شمسی: از روز شنبه 10 آذر ماه سال 97 الی دوشنبه 10 دی

تاریخ میلادی: از 1 دسامبر سال میلادی 2018 الی 31 دسامبر

  • Never Alone

تاریخ شمسی: از روز یک‌شنبه 25 آذر 97 الی سه‌شنبه 25 دی

تاریخ میلادی: از 16 نوامبر سال میلادی 2018 الی 15 ژانویه سال میلادی 2019

  • Race the Sun

تاریخ شمسی: از روز جمعه 25 آبان ماه سال 97 الی شنبه 24 آذر

تاریخ میلادی: از 16 نوامبر سال میلادی 2018 الی 15 دسامبر

بازی های رایگان کنسول ایکس باکس 360

  • Dragon Age II

تاریخ شمسی: از روز شنبه 10 آذر ماه سال 97 الی شنبه شنبه 24 آذر

تاریخ میلادی: از 1 دسامبر سال میلادی 2018 الی 15 دسامبر

  • Mercenaries: Playground of Destruction

تاریخ شمسی: از روز یک‌شنبه 25 آذر ماه سال 97 الی دوشنبه دهم دی

تاریخ میلادی: از 16 دسامبر سال میلادی 2018 الی 31 دسامبر

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه دسامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد در تاریخ های مذکور به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که تمامی عناوین ویدیویی فوق صرفا برای کاربران و مشترکین سرویس ایکس‌باکس لایو گلد یا همان اشتراک طلایی ایکس‌باکس در نظر گرفته شده است و در صورتی که جزو کاربران عادی این پلتفرم باشید، امکان دسترسی رایگان به عناوین ویدیویی مذکور وجود ندارد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با بازی های رایگان ماه دسامبر 2018 ایکس باکس لایو گلد چیست؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را پس از تجربه عناوین ویدیویی رایگان این ماه با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر