شایعه: بازی Superman: World's Finest توسط راک‌استدی در حال ساخت است

رسانه کلیک - بنابر شواهد موجود، به نظر می‌رسد که استودیوی راک‌استدی بعد از بازی Batman: Arkham Knigh، کار بروی بازی Superman: World's Finest را شروع کرده است.

شایعه: بازی Superman: World's Finest توسط راک‌استدی در حال ساخت است

هر وقت که عرصه بازی‌های ویدئویی به یک رویداد بزرگ نزدیک می‌شود، بازار شایعه‌ها رونق خاصی می‌گیرد! در حالی که تنها یک هفته به مراسم The Game Awards 2018 (که طی آن قرار است بهترین بازی‌های سال 2018 انتخاب شوند) باقی مانده است، جف کیلی قول داده است که بیش از 10 بازی طی این مراسم معرفی شود.

طی اخباری که منتشر شده احتمالا یکی از این بازی‌ها، مربوط به استودیوی راک‌استدی سازنده سری Batman Arkham است. انتظار می‌رود که این بازی Superman: World's Finest باشد.

البته این شایعه مربوط به امروز نیست. چند ماه پیش و قبل از E3 2018 تصویر زیر در فضای مجازی منتشر شد اما خبری از بازی سوپرمن و راک‌استدی نشد و خیلی زود این شایعه پایان یافت.

بازی Superman: World's Finest

چیزی که باعث شده تا این شایعه دوباره قوت بگیرد، اطلاعاتی است که در وب‌سایت Game System Requirment منتشر شده است. این سایت که به صورت تخصصی روی اعلام سیستم مورد نیاز اجرای بازی‌ها بر روی رایانه‌های شخصی کار می‌کند، اعلام کرده که بازی Superman: World's Finest توسط استودیو راک‌استدی در حال ساخت است. همچنین سبک این بازی اکشن ماجراجویی معرفی شده است.

از آنجایی که استودیو راک‌استدی رابطه خوبی با دی سی برقرار کرده است، بعید نیست که بازی بعدی این استودیوی انگلیسی روایتگر ماجراجویی‌های یکی دیگر از سوپر قهرمانان کمیک‌های دی سی باشد. از طرفی دیگر، تجربه موفق قبلی Rocksteady Studios و DC و البته شرکت برادران وارنر که منجر به ساخت و عرضه‌ی سری بازی Batman Arkham شد، نشان داد که احتمال همکاری دوباره این شرکت‌ها، بسیار زیاد است.

تا به امروز هیچ بازی ویدئویی قوی از سوپرمن ساخت و عرضه نشده است. اگر این شایعه حقیقت داشته باشد، امیدواریم راک‌استدی باری دیگری، یک ابر قهرمان را در عرصه بازی‌های ویدئویی محبوب سازد.

ارسال نظر